رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Monday 18 October

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان کرمانشاه بیان داشت:  ۹ هزار و ۲۶ منزل مسکونی خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه در زلزله آبان ماه سال گذشته تخریب و دچار آسیب شده اند. به گزارش میلکان آنلاین ، مختار خزاعی با تاکید بر اینکه ساخت منازل مسکونی خانوارهای مددجو پس […]

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان کرمانشاه بیان داشت:  ۹ هزار و ۲۶ منزل مسکونی خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه در زلزله آبان ماه سال گذشته تخریب و دچار آسیب شده اند.

به گزارش میلکان آنلاین ، مختار خزاعی با تاکید بر اینکه ساخت منازل مسکونی خانوارهای مددجو پس از اسکان موقت به سرعت آغاز شد، افزود: هم اکنون حدود هفت هزار منزل مسکونی مددجویان زلزله زده کرمانشاهی در دست ساخت و تعمیر است.

وی  تاکید کرد: تاکنون ۶۲۰ خانه در مناطق زلزله زده استان تکمیل و به خانوارهای تحت حمایت تحویل داده شده است.

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان کرمانشاه  گفت: ۵۰۰ واحد از این منازل ساخته شده طی سفررییس کمیته امداد امام خمینی  به مددجویان تحویل و ۱۲۰ واحد دیگر در ماه جاری به خانواده های تحت حمایت واگذار شده است.همچنین حدود هزار و ۵۰۰ خانه از منازل در دست ساخت برای مددجویان زلزله زده در مراحل پایانی کار و بیش از دو هزار خانه نیز در مرحله نصب اسکلت است.

خزاعی درپایان افزود: کار ساخت باقی منازل مددجویان زلزله زده پس از انعقاد قراردادهای بانکی آغاز می شود.بخش عمده ای از منازل روستاییان تحت حمایت تا پایان سال جاری تکمیل شود و کار ساخت مسکن مددجویان شهری نیز تا پایان نیمه اول سال آینده به پایان برسد.

 

اخبار مرتبط

نظرات