رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

مدیرعامل آتشنشانی کرمانشاه از افزایش سه برابری آمار عملیات نجات افراد محبوس شده در آسانسور به دنبال قطعی برق از ابتدای تیرماه تاکنون خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین  ،آتشپاد غلامرضا رضایی در گفت وگو با خبرنگار ان، با اشاره به خاموشی های برنامه ریزی شده شرکت توزیع برق، گفت: متاسفانه این امر موجب افزایش […]

مدیرعامل آتشنشانی کرمانشاه از افزایش سه برابری آمار عملیات نجات افراد محبوس شده در آسانسور به دنبال قطعی برق از ابتدای تیرماه تاکنون خبر داد.

به گزارش میلکان آنلاین  ،آتشپاد غلامرضا رضایی در گفت وگو با خبرنگار ان، با اشاره به خاموشی های برنامه ریزی شده شرکت توزیع برق، گفت: متاسفانه این امر موجب افزایش دو تا سه برابری عملیات نجات محبوس شدگان در آسانسور شده است.

وی افزود: در سه ماهه ابتدایی امسال ۲۲۲  مورد نجات یافته داشته ایم که عمده آنها افراد محبوس شده در آسانسور بودند.
رضایی تصریح کرد: در دو سه هفته اخیر هم که با خاموشی های برنامه ریزی شده مواجه شدیم آمار این افراد بالا رفته و ماموریت نجات محبوس شدگان آسانسور عملا دو تا سه برابر شده است.

وی افزود: از ابتدای تیرماه که خاموشی‌ها عملا شروع شد ۹۶ مورد عملیات نجات محبوس شدگان در آسانسور را داشتیم که در این عملیات ها ۱۷۹ نفر نجات یافتند.

مدیرعامل آتشنشانی کرمانشاه توصیه کرد، افراد و بویژه جوانترها حتی المقدور در این روزها که خاموشی های برنامه ریزی شده وجود دارد، از پله به جای آسانسور استفاده کنند. در غیراینصورت و نداشتن توان کافی توصیه می شود افراد برنامه خاموشی‌های شرکت توزیع برق را داشته باشند و مواقعی که خاموشی در محله ای قرار است اتفاق بیافتد، از آسانسور استفاده نکنند.
وی همچنین توصیه کرد، افراد در صورت حبس شدن در آسانسور خونسردی خود را حفظ کرده و تنها با شماره ۱۲۵ آتشنشانی تماس بگیرند و اطمینان داشته باشند نیروهای آتشنشانی در کوتاهترین زمان آنها را نجات خواهند داد.

اخبار مرتبط

نظرات