رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

به گزارش میلکان آنلاین، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از صرف اعتبار حدود ۱۰ میلیارد تومان جهت نوسازی ناوگان راهداری استان خبر داد. بهمن خسرواني حداکثرسن ناوگان را ۱۵ سال عنوان کرد وگفت: با توجه به اهمیت سن ناوگان و ارتباط مستقیم آن با خدمات دهی مناسب،همچنین پیگیری های مستمر، این […]

به گزارش میلکان آنلاین، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از صرف اعتبار حدود ۱۰ میلیارد تومان جهت نوسازی ناوگان راهداری استان خبر داد.

بهمن خسرواني حداکثرسن ناوگان را ۱۵ سال عنوان کرد وگفت: با توجه به اهمیت سن ناوگان و ارتباط مستقیم آن با خدمات دهی مناسب،همچنین پیگیری های مستمر، این اداره کل در سال جاری موفق به خرید ۲۹ دستگاه ماشین آلات راهداری شامل کامیون، گریدر ،کمپرسی و تویوتا برای استان شد.

وی  افزود: در حال حاضر تعداد ۴۹۰ دستگاه انواع ماشین آلات سبک، سنگین و نیمه سنگین در استان موجود است که از این تعداد حدود ۲۲۰ دستگاه فرسوده و از رده خارج شده اند.

خسروانی  اظهار داشت : با توجه به میزان دستگاههای فرسوده و اینکه عوامل راهداری غیر از خدمات رسانی های جاده ای در امداد رسانی های دیگری نظیر حوادث و بلایای طبیعی از جمله سیل ، زلزله، آواربرداری و همچنين کمک رسانی های انسانی فعالیت دارند .موضوع نوسازی ناوگان راهداری امری ضروری است که از سوی مسئولان این اداره کل هر ساله به جد پیگیری می گردد.

وی درپایان افزود: سال گذشته حدود هفت و نیم میلیارد تومان هزینه صرف تعمیر، تجهیز و نگهداری ماشین آلات راهداری این استان شده است

اخبار مرتبط

نظرات