رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 26 October

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: ۱۳۵ فرزند خانوارهای تحت حمایت در استان طی سه ماهه نخست امسال از تسهیلات معافیت، انتقال و کاهش تعرفه سربازی بهره مند شدند. به گزارش میلکان آنلاین به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره ) ،کیومرث رحمتی پور با بیان اینکه ۲۱ […]

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: ۱۳۵ فرزند خانوارهای تحت حمایت در استان طی سه ماهه نخست امسال از تسهیلات معافیت، انتقال و کاهش تعرفه سربازی بهره مند شدند.

به گزارش میلکان آنلاین به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره ) ،کیومرث رحمتی پور با بیان اینکه ۲۱ نفر از این مددجویان از خدمت سربازی معاف شده اند، عنوان کرد: بر اساس قانون یکی از پسران زنان سرپرست خانوار و تنها فرزند پسر خانوارهای مددجویی که دارای سه خواهر باشد از خدمت سربازی معاف می‌شوند .

وی ادامه داد: همچنین از ابتدا تا پایان خرداد ماه سال جاری ۱۱۲ مددجو کرمانشاهی به نزدیکترین یگان خدمتی محل سکونت  اعزام و دو نفر نیز از تسهیلات کاهش تعرفه صدور کارت پایان خدمت برخوردار شده اند.

کیومرث رحمتی پور با اشاره به اینکه تسهیلات این نهاد طی تفاهم نامه های منعقد شده بین کمیته امداد و سازمان نظام وظیفه به مددجویان مشمول سربازی ارائه می شود، تاکید کرد: هدف از ارائه تسهیلات سربازی به فرزندان پسر خانوارهای مددجو توانمندی اقتصادی این خانوارها است.

وی افزود: فرزندان برخوردار از معافیت، کاهش تعرفه و انتقال محل خدمت می توانند از تسهیلات اشتغال این نهاد نیز برای ایجاد فرصت های شغلی و درآمدزایی پایدار بهره مند شوند.

 

اخبار مرتبط

نظرات