رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

سرپرست سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه در بیستمین  جلسه ستاد تسهیل استان کرمانشاه با بیان اینکه از ۱۱۲ مصوبه قبلی این ستاد تنها ۳۸ مورد اجرایی شده است گفت: ۷۴ مورد نیز درحال پیگیری و اقدام است. به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین ، محسن رستمی با تاکید بر اینکه دستگاه های اجرایی و […]

سرپرست سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه در بیستمین  جلسه ستاد تسهیل استان کرمانشاه با بیان اینکه از ۱۱۲ مصوبه قبلی این ستاد تنها ۳۸ مورد اجرایی شده است گفت: ۷۴ مورد نیز درحال پیگیری و اقدام است.

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین ، محسن رستمی با تاکید بر اینکه دستگاه های اجرایی و بانک‌‌های عامل هرچه سریعتر پاسخ نامه تصمیمات این جلسات را به دبیرخانه ارسال کنند تصریح کرد: در صورتی که در این جلسات تصمیم گیری بشود و عملیاتی نشود تنها وقت تلف کرده ایم .

وی افزود: ۹ درصد مصوبات در زمینه تامین سرمایه در گردش، ۴مورد در زمینه تامین سرمایه ثابت ، ۳۳ مورد استمهال بدهی واحدها بوده ، ۵ مورد بحث های تامین اجتماعی، ۴ مورد مباحث مالیاتی ، ۶ مورد تامین انرژی و ۳۹ مورد نیز سایر مواردی بوده است که در جلسات مختلف مطرح شده است .

در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست استاندار کرمانشاه مشکلات شرکت‌های مارپیچ باختر ، شاهو جام اورامان ، رنگ سازان غرب، تعاونی لبنیات ۲۰۳۰ (حاجی بابا) ، آترون فیلتر و طرح بیو اتانول مورد بررسی قرار گرفت.

اخبار مرتبط

نظرات