رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 23 October

اداره کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه در سه ماهه اول سال جاری برای ۳هزار و۴۹۴ پرونده تعزیراتی حدود ۵۸میلیارد و ۲۱۷ میلیون ریال رای محکومیت صادر کرده است. مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار میلکان آنلاین گفت:از ابتدای سال تا کنون در حوزه کالا و خدمات ۲هزار و۵۶۵ پرونده […]

اداره کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه در سه ماهه اول سال جاری برای ۳هزار و۴۹۴ پرونده تعزیراتی حدود ۵۸میلیارد و ۲۱۷ میلیون ریال رای محکومیت صادر کرده است.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار میلکان آنلاین گفت:از ابتدای سال تا کنون در حوزه کالا و خدمات ۲هزار و۵۶۵ پرونده به این اداره کل وارد شده که با احتساب ۶۹۶پرونده موجود سال گذشته در این حوزه برای ۲۹۸۶ پرونده مختومه  ۱۴میلیارد و ۳۹۶ میلیون ریال رای صادر شده است.

داریوش جودکی افزود: در حوزه پرونده قاچاق کالا و ارز نیز ۴۰۹ پرونده وارده داشته ایم، ۸۸ پرونده نیز موجودی این بخش بوده که برای ۳۳۶ پرونده مختومه این حوزه ۴۳میلیارد و۵۴۸ میلیون ریال محکومیت صادر گردیده است.

وی با اشاره به ۱۵۰ پرونده وارده در حوزه ویژه بهداشت،دارو و درمان بیان داشت: با توجه به موجودی ۲۰ پرونده این حوزه در ابتدای سال ۱۴۲ پرونده آن مختومه و برای این پرونده‌ها ۷۷۳ میلیون و ۵۵۰ هزار ریال محکومیت صادر شده است.

وی اظهار داشت نسبت پرونده های واره در بهار امسال نسبت به سال گذشته با رشد ۲۵درصدی مواجه بوده ایم اما در میزان مبلغ رای‌های محکومی نسبت به سال گذشته حدودا ۱۲میلیارد و۲۵۷میلیون ریال معادل ۱۲درصد کاهش داشته ایم.

وی بیشترین رشد پرونده های وارده را در حوزه کالا و خدمات با رشدی حدود ۲۰ درصد عنوان کرد.

اخبار مرتبط

نظرات