رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

مدیرکل دیوان محاسبات استان کرمانشاه به همراه مدیرکل دامپزشکی با حضور در ارتفاعات کوه ‘امروله’ شهرستان صحنه ضمن دیدار و گفت و گو با عشایر ساکن در این منطقه از نحوه خدمت رسانی دامپزشکی به عشایر دیدن کردند. محمد علمداری مدیرکل دیوان محاسبات استان کرمانشاه در این بازدید با اشاره به نقش مهم و موثر […]

مدیرکل دیوان محاسبات استان کرمانشاه به همراه مدیرکل دامپزشکی با حضور در ارتفاعات کوه ‘امروله’ شهرستان صحنه ضمن دیدار و گفت و گو با عشایر ساکن در این منطقه از نحوه خدمت رسانی دامپزشکی به عشایر دیدن کردند.

محمد علمداری مدیرکل دیوان محاسبات استان کرمانشاه در این بازدید با اشاره به نقش مهم و موثر عشایر در تولید گوشت و فرآورده های خام دامی از تلاش های این قشر قدردانی کرد.

وی همچنین به تلاش ها و زحمات مجموعه دامپزشکی در صیانت از جمعیت دامی استان نیز اشاره کرد و افزود: دامپزشکی در این راستا رسالت مهم و خطیری بر عهده دارد و و با توجه به خدمت رسانی مطلوب ما قدردان این زحمات و تلاش ها هستیم.

این مقام مسئول با اشاره به ماهیت کار دامپزشکی افزود: دامپزشکی با واکسیناسیون و سایر اقدامات بهداشتی خود در تمام شرایط آب و هوایی و جغرافیایی سلامت و امنیت غذایی را تامین می کند.

در ادامه این بازدید، مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه با قدردانی از حضور مدیرکل دیوان محاسبات در میان عشایر این بازدیدها را موجب ایجاد انگیزه در میان قشر مولد جامعه و همچنین پرسنل دامپزشکی دانست.

دکتر نادر پرور تأمین سلامت و بهداشت دام از طریق اجرای برنامه های هدفمند پیشگیری و مبارزه با بیماری های دامی براساس سیاست های ابلاغی سازمان دامپزشکی کشور را یکی از مهمترین اهداف این اداره کل دانست.

وی با اشاره به مرزی بودن کرمانشاه، این استان را دائما در معرض تهدید ورود انواع بیماری های دامی و مشترک دانست و افزود: دامپزشکی در راستای تحقق اهداف و برنامه های خود نیازمند تجهیزات، امکانات، نیروی انسانی و اعتبارات مورد نیاز است که در این حوزه ها نیاز به مساعدت بیشتر داریم.

اخبار مرتبط

نظرات