رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

سخنگوی شورای شهر کرمانشاه گفت: تلاش شورای شهر این است شهردار جدید پیش از موعد و مهلت سه ماهه قانونی انتخاب شود. به گزارش میلکان آنلاین ؛ابراهیم مرادی در گفت و گو با خبرنگاران ، با اشاره به گذشت یک هفته از استعفای شهردار کرمانشاه، گفت: بر اساس قانون، شورای شهر تا سه ماه برای […]

سخنگوی شورای شهر کرمانشاه گفت: تلاش شورای شهر این است شهردار جدید پیش از موعد و مهلت سه ماهه قانونی انتخاب شود.

به گزارش میلکان آنلاین ؛ابراهیم مرادی در گفت و گو با خبرنگاران ، با اشاره به گذشت یک هفته از استعفای شهردار کرمانشاه، گفت: بر اساس قانون، شورای شهر تا سه ماه برای انتخاب شهردار جدید فرصت دارد.

وی افزود: در حال حاضر با توجه به انتخاب سرپرست، تمرکز ما بر این است بتوانیم طی جلساتی با سرپرست جدید، کارهای شهرداری از جمله بحث پرداخت حقوق پرسنل و پیشبرد مسئله آسفالت معابر شهر را پیگیری کنیم، همچنین تلاش داریم بتوانیم با حمایت همه اعضای شورای شهر زمینه حضور بخش خصوصی را در پروژهای ناتمام شهر فراهم کنیم.

مرادی در خصوص پیشنهاد گزینه‌های تصدی شهرداری کرمانشاه، گفت: تاکنون تنها آقای غلامرضا امیری عضو فعلی شورای شهر کرمانشاه به عنوان گزینه تصدی شهرداری کرمانشاه معرفی شده و قطعا در روزهای آتی  و هفته های آینده افراد دیگری نیز معرفی می شوند.

وی افزود: برخی اسامی که در برخی رسانه‌ها مطرح می شود گمانه زنی رسانه‌ای است، وگرنه تاکنون به غیر از آقای امیری گزینه‌ای برای تصدی این پُست معرفی نشده است.

مرادی مهم‌ترین شاخص در انتخاب شهردار جدید را تجربه و کارآمدی عنوان کرد و افزود: شهری مثل کرمانشاه با شرایط موجود فرصت آزمون و خطا ندارد. شهرداری می خواهیم کارکشته و کار بلد که به محض انتخاب، کار خود را جدی و بدون فرصت سوزی شروع کند.

سخنگوی شورای شهر کرمانشاه خاطرنشان کرد: در کنار تجربه موارد دیگری هم از جمله بحث تحصیلات مرتبط و رزومه کاری و موفقیت در تجربه های مدیریت قبلی برای ما بسیار حائز اهمیت است.

مرادی عنوان کرد: تمام تلاش شورای شهر کرمانشاه این است که کمتر از سه ماه مهلت قانونی، بحث انتخاب شهردار جدید کرمانشاه را به ثمر برساند تا بتوان از برکات حضور شهردار جدید بهره‌مند شد.

این عضو شورای شهر کرمانشاه تصریح کرد: در انتخاب شهردار باید شورا دقت زیادی به خرج دهد که شهردار جدید وزنه‌ای به مراتب سنگین‌تر از آقای رضایی(شهردار سابق) باشد.

وی به استعفای آرش رضایی هم اشاره کرد و افزود: آقای رضایی از مدیران باسواد کرمانشاه بود، اما با توجه به اختلاف نظرهایی که وجود داشت، به این نتیجه رسید که این اختلاف‌نظرها قابل حل نیست و تصمیم بر استعفا گرفت و تاکید هم کرده بود که اگر شورا مخالفت کند مجددا استعفا می دهد، بنابراین شورا هم با استعفای او موافقت کرد.

مرادی با بیان اینکه هیچ مدیری در کار خود صفر یا ۱۰۰ نیست، خاطرنشان کرد: از طرفی شورا هم با توجه به اینکه نمره عملکرد آقای رضایی کمتر از حد انتظار بود تصمیم گرفت با این استعفا موافقت کند.

سخنگوی شورای شهر کرمانشاه در خصوص احتمال باند‌بازی در انتخاب شهردار جدید، گفت: به شخصه تا به امروز در هیچ بازی سیاسی شرکت نکرده و نمی کنم.

وی افزود: به عنوان یک عضو شورا از همه اعضای شورای شهر که متخبین مردم هستند درخواست دارم در انتخاب شهردار جدید بحث حزب و ایل و طایفه را کنار گذاشته و تنها به عملکرد و تجربه فرد نگاه کنند.

وی تصریح کرد: آیندگان ما را به خاطر انتخاب امروزمان قضاوت خواهند کرد و عملکرد شهردار جدید به اعتبار شورای شهر گره می‌خورد و باید نهایت دقت را در انتخاب خود داشته باشیم.

 

 

اخبار مرتبط

نظرات