رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October
مدیرعامل سازمان قطار شهری کرمانشاه خبر داد؛

اختصاص ۳هزار و ۵۰۰ میلیارد اعتبار جدید به قطار شهری کرمانشاه

پروژه قطار شهری کرمانشاه در مصوبات سفر رئیس جمهور به استان قرار گرفت مدیرعامل سازمان قطار شهری کرمانشاه گفت: با پیگیری استاندار و نمایندگان استان پروژه قطار شهری کرمانشاه در مصوبات سفر سال گذشته رئیس جمهور و هیئت دولت به کرمانشاه قرار گرفت. سعید سلیم ساسانی در گفتگو با خبرنگار میلکان آنلاین با اشاره به […]

پروژه قطار شهری کرمانشاه در مصوبات سفر رئیس جمهور به استان قرار گرفت

مدیرعامل سازمان قطار شهری کرمانشاه گفت: با پیگیری استاندار و نمایندگان استان پروژه قطار شهری کرمانشاه در مصوبات سفر سال گذشته رئیس جمهور و هیئت دولت به کرمانشاه قرار گرفت.

سعید سلیم ساسانی در گفتگو با خبرنگار میلکان آنلاین با اشاره به اینکه اعتبار سالانه از محل اعتبارات سفرعلاوه بر موارد مندرج در قانون بودجه مد نظر قرار گرفت بیان داشت: بر این اساس اتمام فاز اول پروژه حد فاصل میدان معلم تا میدان آزادی تا پایان دولت دوازدهم در ردیف بودجه قرار گرفت .

وی افزود: طبق ابلاغ رئیس سازمان برنامه بودجه کشور در سالجاری و سال آینده برای هر سال ۱۲۰میلیارد تومان و در سال ۱۳۹۹ نیز ۱۱۰میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه پیش بینی گردید.

مدیرعامل سازمان قطار شهری کرماتشاه تصریح کرد:  سهم پیش بینی شده برای شهرداری کرمانشاه بعنوان دستگاه اجرایی نیز معادل ۳۵۰میلیارد تومان از محل منابع داخلی است که از طرق مختلف مانند؛ فروش اوراق مشارکت، واگذاری املاک، تهاتر و … قابل وصول می باشد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اعتبارات اختصاص یافته و نیز در صورت تامین اعتبار از سوی شهرداری کرمانشاه شاهد تحولی عظیم در روند پیشرفت این پروژه خواهیم بود.

ساسانی در ادامه با اشاره به اعتبارات ضعیف پروژه در سنوات گذشته، گفت: از ابتدای عملیات اجرای این پروژه تا کنون اعتبارات سالانه تخصیص یافته به این پروژه رقم های بسیاری پایینی بود اما علی رغم این کمبود، پروژه پیشرفت قابل توجهی داشته است.

وی یادآور شد: این مصوبه و پیگیری های بعدی مبلغ ۳۰ میلیارد تومان تخصیص مرحله اول از طرف سازمان برنامه و بودجه کشور به خزانه جهت این پروژه اعلام گردید.

اخبار مرتبط

نظرات