رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۷ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 24 October

با دستور مراجع ذيصلاح مبني بر جلوگيري از فعاليت شرکت هاي تاکسي آنلاين فاقد مجوز در راستاي وظايف ذاتي سازمان تاکسيراني، شرکت تاکسي اينترنتي ماکسيم توسط پليس نظارت بر اماکن و بخاطر عدم توجه به هشدارهاي قبلي، براي دومين بار پلمب و از ادامه فعاليتش جلوگيري بعمل آمد. بديهي است اين شرکت ها تا اخذ […]

با دستور مراجع ذيصلاح مبني بر جلوگيري از فعاليت شرکت هاي تاکسي آنلاين فاقد مجوز در راستاي وظايف ذاتي سازمان تاکسيراني، شرکت تاکسي اينترنتي ماکسيم توسط پليس نظارت بر اماکن و بخاطر عدم توجه به هشدارهاي قبلي، براي دومين بار پلمب و از ادامه فعاليتش جلوگيري بعمل آمد.
بديهي است اين شرکت ها تا اخذ مجوز فعاليت از سازمان تاکسيراني کرمانشاه حق تبليغ و جذب رانندگان را ندارند.
به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني کرمانشاه، مديرعامل اين سازمان با هشدار به ديگر شرکتهاي تاکسي اينترنتي تصريح کرد: از آنجاييکه شهرداري متولي حمل ونقل عمومي درون شهري است لذا فقط شرکتهایي که داراي مجوز قانوني از سوي سازمان تاکسيراني هستند مي توانند فعاليت نمايند.
بر پايه اين گزارش نرم افزارهاي اين شرکتها خارجي هستند و دسترسي خارج از نياز به اطلاعات مشتريان توسط اين برنامه نيز مقدور مي باشد، از اين جهت استفاده از نرم افزار و خدمات اين شرکتها تضميني از لحاظ ايمني و امنيت براي شهروندان نيست و از کانال هاي و سايت ها نيز تقاضا داريم تا زمانيکه مجوز از سوي سازمان تاکسيراني براي شرکتهاي تاکسي آنلاين صادر نشود اين موضوع را تبليغ نکنند.

اخبار مرتبط

نظرات