رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Monday 18 October

رئیس اداره نظارت بر امور حیات وحش محیط زیست استان خبر حمله پلنگ به گوسفندان روستای جوجار را تکذیب کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه خبری مبنی بر حمله پلنگ به گله گوسفندان روستای جوجار از توابع شهرستان ثلاث باباجانی که  باعث رم کردن آنها شده و در پی راهی برای […]

رئیس اداره نظارت بر امور حیات وحش محیط زیست استان خبر حمله پلنگ به گوسفندان روستای جوجار را تکذیب کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه خبری مبنی بر حمله پلنگ به گله گوسفندان روستای جوجار از توابع شهرستان ثلاث باباجانی که  باعث رم کردن آنها شده و در پی راهی برای فرار به داخل دره غول سقوط کرده و تلف شدند در فضای مجازی منتشر شد.

 جعفر حاصلی رئیس اداره نظارت بر امور حیات وحش محیط زیست استان کرمانشاه در این خصوص گفت : در پی گزارشات واصله مامورین یگان حفاظت این اداره کل بلافاصله به محل مورد نظر اعزام و پس از بررسی حادثه وشواهد موجود آثاری از حمله گونه های جانوران وحشی در دامهای تلف شده مشاهده نگردیده و تنها چوپانان گله اظهار داشته که تعداد ۳ قلاده پلنگ به گله حمله ور شده و گوسفندان که ترسیده و هراسان شده اند از ارتفاع صخره های  منطقه سقوط و ازبین رفته اند.

وی افزود اکیپی از کارشناسان اداره کل محیط زیست به همراه تجهیزات لازم جهت بررسی به منطقه اعزام و متعاقباً گزارشات تکمیلی اعلام خواهد شد.


این خبر توسط معاونت اجتماعی نیروی انتظامی در اختیار رسانه های قرار گرفته بود

اخبار مرتبط

نظرات