رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

نمایشگاه ضیافت ویژه ماه رمضان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی کرمانشاه با حضور مدیرکل اقتصاد و دارایی استان کرمانشاه، سرپرست سازمان صنعت،معدن و تجارت استان کرمانشاه ، مدیرعامل نمایشکاه کرمانشاه افتتاح شد. رضا سلیم ساسانی در گفت و گو با خبرنگار میلکان آنلاین ، اظهار داشت: نمایشگاه ضیافت از ۲۴ تا ۲۸ اردیبهشت ماه […]

نمایشگاه ضیافت ویژه ماه رمضان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی کرمانشاه با حضور مدیرکل اقتصاد و دارایی استان کرمانشاه، سرپرست سازمان صنعت،معدن و تجارت استان کرمانشاه ، مدیرعامل نمایشکاه کرمانشاه افتتاح شد.

رضا سلیم ساسانی در گفت و گو با خبرنگار میلکان آنلاین ، اظهار داشت: نمایشگاه ضیافت از ۲۴ تا ۲۸ اردیبهشت ماه جاری در محل نمایشگاه های استان واقع در پارک شاهد برپا است و د راین نمایشگاه محصولات لبنی، پروتئینی و موادعذایی عرضه می شود.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه در ۸۰ غرفه و در آستانه ماه مبارک  رمضان برپا شده است تصریح کرد: با توجه به افزایش تقاضای مردم اقلام و کالاهای پرمصرف و اساسی مواد غذایی به منظور تسهیل در تامین مایحتاج ضروری و عرضه بی واسطه در نمایشگاه به فروش می رسد.

مدیرعامل نمایشگاه کرمانشاه اظهار داشت : برای اطمینان خاطر مردم و جلب رضایت مردم تیم های نظارتی اتاق اصناف، سازمان صنعت معدن و تجارت و استاندارد در نمایشگاه حضور دارند و بر عرضه محصولات نظارت دقدق دارند.

نمایشگاه ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان از تارخ ۲۴لغایت ۲۸اردیبهشت در محل نمایشگاههای بین المللی کرمانشاه برپا است و ساعت بازدید ازاین نمایشگاه در ایام برگزاری ازساعت ۱۵تا۲۱میباشد .

 

اخبار مرتبط

نظرات