رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October
رئيس پليس راهور استان کرمانشاه:

بسته شدن تقاطع ديزل آباد نتايج ترافيکي مثبتي دارد

سرویس اجتماعی – رئيس پليس راهور استان گفت: بسته شدن تقاطع ديزل آباد نتايج مثبت ترافيکي براي شهر کرمانشاه داشته است. سرهنگ محمد مرادي در گفتگو با خبرنگار ميلکان، با اشاره به اينکه ميانگين ترافيک در تقاطع ديزل آباد پيش از بسته شدن آن ۶ دقيقه بوده است، اظهار داشت: با بسته شدن تقاطع ديزل […]

سرویس اجتماعی – رئيس پليس راهور استان گفت: بسته شدن تقاطع ديزل آباد نتايج مثبت ترافيکي براي شهر کرمانشاه داشته است.

سرهنگ محمد مرادي در گفتگو با خبرنگار ميلکان، با اشاره به اينکه ميانگين ترافيک در تقاطع ديزل آباد پيش از بسته شدن آن ۶ دقيقه بوده است، اظهار داشت: با بسته شدن تقاطع ديزل آباد به علت تعميرات شاهد نتايج مثبت ترافيکي آن براي شهر کرمانشاه بوده ايم.

وي ادامه داد: بحث ترافيک در اين نقطه از شهر در شوراي ترافيک مطرح و مصوب شد که مسير شمال به جنوب و بالعکس قبل از پل و در زير پل تعريض گردد.

رئيس پليس راهور استان به نصب چراغ هاي راهنما در ميدان سنجابي اشاره کرد و افزود: پيش از نصب چراغ هاي راهنما، همکاران راهنمايي و رانندگي به صورت فيزيکي به کنترل ترافيک اين منطقه مي پرداختند.

وي تصريح داشت:با نصب چراغ هاي راهنمايي و رانندگي بعلت ناآشنايي رانندگان طبق مصوبه شوراي ترافيک مقرر شد همکاران فعلا به حضور فيزيکي خود در اين نقطه جهت کنترل ترافيک ادامه دهند.

سرهنگ مرادي به مشکل اهالي شهرک امام و رانندگان مسير ميدان امام حسين(ره) با اعمال اين طرح اشاره کرد و يادآورشد: با اجراي اين طرح مسير اهالي شهرک امام و رانندگان مسير ميدان امام حسين(ره) دورتر شده اما در مجموع بسته شدن تقاطع ديزل آباد نتايج مثبت ترافيکي براي شهر کرمانشاه داشته است.

اخبار مرتبط

نظرات