رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

با حضور وزیر بهداشت در کرمانشاه، چندین پروژه بهداشتی و درمانی از جمله دو کلینیک ویژه، مرکز درمان بیماری های ریوی نسیم و اتاق تمیز دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افتتاح شد. کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی فارابی کرمانشاه در زمینی با زیربنای ۲۳۳۰ متر مربع در ۴ طبقه و با اعتباری بالغ […]

با حضور وزیر بهداشت در کرمانشاه، چندین پروژه بهداشتی و درمانی از جمله دو کلینیک ویژه، مرکز درمان بیماری های ریوی نسیم و اتاق تمیز دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افتتاح شد.

کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی فارابی کرمانشاه در زمینی با زیربنای ۲۳۳۰ متر مربع در ۴ طبقه و با اعتباری بالغ بر ۶۵ میلیارد ریال ساخته و تجهیز شده است.

این کلینیک ویژه دارای بخش هایی مانند رادیولوژی، آزمایشگاه، داروخانه، ۵ یونیت دندانپزشکی و پزشکان متخصص در رشته های مختلف از جمله مغز و اعصاب، داخلی، قلب، غدد، زنان و زایمان، روانپزشک، اطفال، گوارش و همچنین مرکز تحقیقات سوء مصرف مواد است که در طول ۱۶ ماه ساخته شده است.

کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی شهید دکتر فتاحی نیز در زمینی با زیربنای ۲۳۳۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۶۳ میلیارد ریال در طول ۱۷ ماه ساخته و تجهیز شده است.

در این مرکز بخش هایی مانند احیای قلبی ریوی، سونوگرافی، رادیولوژی، آزمایشگاه، بیوشیمی خون، میکروب شناسی و متخصص های ارتوپدی، زنان و زایمان، قلب، داخلی، جراح مغز و اعصاب است.

مرکز درمان بیماری های ریوی نسیم مجتمع بیمارستانی امام رضا(ع) نیز در زمینی با زیربنای ۵۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال ساخته و تجهیز شده است.

اتاق تمیز دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال نوسازی شده و برای کشت سلولی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

اخبار مرتبط

نظرات