رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October
سرپرست سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه:

اصناف بهترین مروجین مصرف کالای ایرانی هستند

سرپرست سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه در نشستی که در حاشیه برگزاری نمایشگاه کالای ایرانی با هیئت رییسه اتاق اصناف کرمانشاه و جمعی از روسای اتحادیه های صنف کرمانشاه داشت اصناف را بهترین مروجین و مبلغین مصرف کالای ایرانی برشمرد. به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین ، مهندس محسن رستمی ضمن تقدیر از اتاق […]

سرپرست سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه در نشستی که در حاشیه برگزاری نمایشگاه کالای ایرانی با هیئت رییسه اتاق اصناف کرمانشاه و جمعی از روسای اتحادیه های صنف کرمانشاه داشت اصناف را بهترین مروجین و مبلغین مصرف کالای ایرانی برشمرد.

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین ، مهندس محسن رستمی ضمن تقدیر از اتاق اصناف کرمانشاه برای برگزاری نمایشگاه کالای ایرانی به منظور تحقق شعار سال و حمایت از تولید کنندگان گفت: حمایت از کالای ایرانی درسه بخش تولید، توزیع و مصرف باید انجام پذیرد . سازمان صنعت، معدن و تجارت به طور مستقیم با هر سه بخش ارتباط است و این نشان دهنده اهمیت و حساسیت کار ما می باشد.

وی نقش اصناف را در حمایت از کالای ایرانی بسیار مهم برشمرد و افزود: از همه شما می خواهم برای استقلال کشور و حل معضل بیکاری تلاش کنیم و با تهیه کالای تولید داخل و فروش آن به این مهم کمک کنیم. توضیحات فروشنده به مصرف کننده می تواند او را به خرید کالای ایرانی و تولیدات استان ترقیب کند.

سرپرست سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه افزود: اگر شرکتی بزرگترین و مجهز ترین خط تولید را هم داشته باشد تا زمانی که فروش نداشته باشد نمی تواند به تولید با کیفیت و سودآور دست پیدا کند. افزایش فروش و تولید منجر به بالا رفتن کیفیت و کاهش هزینههای تولید می شود و آن گاه تولید کننده داخلی می تواند با تولید کننده خارجی به رقابت بپردازد.

با افزایش تولید و کیفیت محصولات ایرانی اشتغالزایی افزایش پیدا می کند و معضلات ناشی از بیکاری کاهش پیدا می کند.

وی در پایان از روئسای اتحادیه های صنفی کرمانشاه خواست با معرفی و ترویج کالای ایرانی و کرمانشاهی گامی عملی در تحقق شعار سال بردارند.

اخبار مرتبط

نظرات