رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October
  • سه شنبه 11 اردیبهشت 1397 - 09:33
  • کد خبر : 2924
  • مشاهده : 1060 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : رشد ۱۴ صادرات خروجی از گمرکات و  بازارچه مرزی استان کرمانشاه

در یکماهه نخست سالجاری ۱۲۳ میلیون و ۶۱ هزارو ۳۱۰ دلار کالا به وزن ۳۵۶ هزار و ۷۱۳ تن از طریق مرزی استان کرمانشاه به خارج از کشورصادر شد است. که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته از لحاظ ارزش رشد ۱۴ درصد و از حیث وزن نیز رشد ۲ درصدی داشته است […]

در یکماهه نخست سالجاری ۱۲۳ میلیون و ۶۱ هزارو ۳۱۰ دلار کالا به وزن ۳۵۶ هزار و ۷۱۳ تن از طریق مرزی استان کرمانشاه به خارج از کشورصادر شد است. که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته از لحاظ ارزش رشد ۱۴ درصد و از حیث وزن نیز رشد ۲ درصدی داشته است .

به گزارش میلکان آنلاین ، مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه گفت: از مجموع ۱۲۳ میلیون و ۶۱ هزارو ۳۱۰ دلار کالا به وزن ۳۵۶ هزار و ۷۱۳ تن از طریق مرزی استان کرمانشاه ،  ۶۵  میلیون و ۹۰۵ هزارو ۱۸۲ دلار آن با وزن ۲۲۷  هزارو ۶۰۱ تن از طریق گمرک پرویزخان به خارج از کشور صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از حیث ارزش ۴۰ درصد و از لحاظ وزنی ۴۵ درصد رشد داشته است  .

خلیل حیدری ادامه داد: گمرک پرویزخان در صادرات خروجی به کشورعراق رتبه نخست را در بین گمرکات استان کرمانشاه در یک ماهه نخست سالجاری بخود اختصاص داده است .

مدیرکل گمرکات استان افزود: در این مدت  صادرات خروجی از گمرک بازارچه مرزی سومار  ۵۰ میلیون و ۳۶۹ هزارو ۵۱۸ دلارکالا به وزن ۴۸ هزارو ۸۳۳ تن می باشد که با رشد ۲۷ درصدی از حیث ارزش  در جایگاه دوم در بین گمرکات استان قرار دارد.

وی بیان داشت : صادرات خروجی از گمرک خسروی  نیز ۴  میلیون و ۱۶۹ هزارو ۱۶۸ دلار کالا به وزن  ۲۱ هزارو ۴۰۵ تن می باشد .

مدیرکل گمرکات استان افزود در یک ماهه  نخست سال جاری میزان صادرات خروجی از گمرک بازارچه مرزی شوشمی ۲ میلیون و ۶۱۷  هزارو ۴۴۲ دلارکالا  به وزن  ۵۸ هزارو  ۸۷۲ تن می باشد

مدیرکل گمرکات کرمانشاه  عمده کالاهای صادراتی از طریق این گمرکات را گوجه فرنگي تازه يا سردکرده ،کولرهاي آبي،  سيب زميني محفوظ شده به جز در سرکه يا جوهرسرکه يخ نزده ، انواع بستنی ، لوازم خانه داری و پاکیزگی ، کاشي ، نایلون پلاستیکی،  ظروف پلاستیکی ، سیمان  عنوان نمود.

 

 

اخبار مرتبط

نظرات