رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

مدير کل امور اقتصادي ودارايي کرمانشاه به همراه مديران کل دستگاههاي تابعه وزارت امور اقتصادي ودارايي در استان در نشست با مجمع خانه صنعت ،معدن و تجارت گفت: دستگاههاي زير مجموعه وزارت اقتصاد در استان مصمم به رفع موانع توليد و ايجاد اشتغال پايدار هستند. رييس شوراي هماهنگي دستگاههاي تابعه وزارت اقتصاد در استاندر اين […]

مدير کل امور اقتصادي ودارايي کرمانشاه به همراه مديران کل دستگاههاي تابعه وزارت امور اقتصادي ودارايي در استان در نشست با مجمع خانه صنعت ،معدن و تجارت گفت: دستگاههاي زير مجموعه وزارت اقتصاد در استان مصمم به رفع موانع توليد و ايجاد اشتغال پايدار هستند.
رييس شوراي هماهنگي دستگاههاي تابعه وزارت اقتصاد در استاندر اين جلسه که با حضور مديران کل ،امور مالياتي،اموال تمليکي، ،گمرک ،بيمه ايران و بانک ملي در محل خانه صنعت،معدن و تجارت برگزار شد به بررسي مشکلات صنف شن و ماسه و آسفالت استان پرداخت.
علي محمدي گقت :جذب سرمايه گذاري و حمايت از توليد کنندگان خود به خود منجر به اشتغال و رونق اقتصادي در استان خواهد شد که اين مهم جز با همکاري و همراهي دستگاهها در اين راستا امکان پذير نيست که دستگاههاي زير مجموعه وزارت اقتصاد در استان همچنان در کنار سرمايه گذاران و توليد کنندگان خواهند ماند و مصمم به رفع موانع و مشکلات در اين خصوص در چارچوپ قوانين و مقررات مي باشند.
در ادامه اين جلسه ضمن مطرح شدن مشکلات انجمن شن و ماسه و آسفالت در خصوص ماليات بر ارزش افزوده ،راهکارهاي لازم ارائه و منجر به توافقاتي ازجمله تسريع در فرايند صدور گواهي ماده ۱۸۶ و حضور نمايندگان خانه صنعت، معدن و تجارت در كميسيون هاي رسيدگي به حل اختلاف مالياتي، گرديد.
لازم به ذکر است ۱۶۸ واحد در سطح استان داراي پروانه بهره برداري شن،ماسه و آسفالت هستند که بالغ بر ۲هزارو۶۲۰ نفر اشتغال ايجاد نموده اند.

اخبار مرتبط

نظرات