رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

سرویس اجتماعی- فرمانده انتظامی استان گفت: متهم ۴۰ ساله ای که با جلب اعتماد شهروندان، از طریق پیش فروش واحدهای مسکونی مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال از آنان کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد. به گزارش میلکان آنلاین ، سردار “منوچهر امان اللهی” در جمع خبرنگاران اعلام کرد: به دنبال شکایت جمعی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری […]

سرویس اجتماعی- فرمانده انتظامی استان گفت: متهم ۴۰ ساله ای که با جلب اعتماد شهروندان، از طریق پیش فروش واحدهای مسکونی مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال از آنان کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش میلکان آنلاین ، سردار “منوچهر امان اللهی” در جمع خبرنگاران اعلام کرد: به دنبال شکایت جمعی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری پیمانکار یک پروژه مجتمع مسکونی در شهر کرمانشاه، موضوع در دست بررسی کاراگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با تحقیقات انجام شده از سوی کاراگاهان مشخص شد، این کلاهبردار ۴۰ ساله پیش از این نیز در امر خرید و فروش املاک فعالیت داشته که با استفاده از خوشنامی و سابقه درخشان در تحویل به موقع واحدهای مسکونی، موفق شده است اعتماد شهروندان را جلب کند.

مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: پیمانکار پروژه با این روش توانسته بود از ۱۵۱ نفر و به میزان ۲۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری و از استان کرمانشاه فرار کند.

سردار امان اللهی گفت: مأموران پلیس آگاهی طی استعلام صورت گرفته از سوابق کیفری متهم دریافتند که وی قبلاً به جرم ارتشا، توسط سازمان های دولتی به مراجع قضائی معرفی و دستگیر شده بود.

وی ادامه داد: با تلاش شبانه روزی و اقدامات اطلاعاتی پلیس آگاهی، مخفیگاه متهم در یکی از استان های شمالی کشور شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی و فرماندهی انتظامی استان مربوطه، طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به استان کرمانشاه بازگردانده شد.

فرمانده انتظامی استان خاطرنشان ساخت: متهم در بازجویی های صورت گرفته به جرم خود مبنی بر کلاهبرداری اعتراف کرده است و ۱۵۱ شاکی پرونده نیز شناسایی شده اند.

سردار امان اللهی توصیه کرد: شهروندان در انجام معاملات خود نهایت دقت را به کار برده و جوانب مختلف را درنظر بگیرند تا مورد کلاهبرداری واقع نشوند.

اخبار مرتبط

نظرات