رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

‍ شهردارکرمانشاه در اولین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرمانشاه در سال ۹۷ با بیان داشت: امیدوارم بتوانیم با تشکیل جلسات و پیگیری‌های ماهیانه متناسب با تحقق در آمدها نتایج را پیگیری کنیم. به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین، آرش رضایی با بیان اینکه در تدوین استراتژی سال ۹۷ باید هم سرعت شدن با تیم مدیریتی […]

‍ شهردارکرمانشاه در اولین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرمانشاه در سال ۹۷ با بیان داشت: امیدوارم بتوانیم با تشکیل جلسات و پیگیری‌های ماهیانه متناسب با تحقق در آمدها نتایج را پیگیری کنیم.
به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین، آرش رضایی با بیان اینکه در تدوین استراتژی سال ۹۷ باید هم سرعت شدن با تیم مدیریتی استان و آمادگی برای مواجه با مشکلات اقتصادی را در نظر بگیریم تصریح کرد: از یک فروردین تا بحال جلساتی با دستگاه‌های اجرایی و استانداری داشته‌ایم.
وی خاطر نشان ساخت: با توجه حرکت تندی که استاندار و تیم مدیریتی استان دارد می‌طلبد که برای فرصت و امکانات فراهم آمده سرعت‌مان را متناسب با این رویدادها تنظیم کنیم. گاهی موضوعاتی مطرح می‌شود که نیازمند عکس‌العمل از سمت شهرداری و شورا است و این امکان وجود داشته باشد که در حداقل زمان ممکن عکس‌العمل نشان دهیم و از فرصتهای به وجود آمده حداکثر استفاده را بکنیم.
شهردار کرمانشاه به نوسانات بازار ارز و فرم خاص اقتصادی در روزهای آغازین سال و بالارفتن نرخ ارز اشاره کرد و اظهارداشت: شهرداری و شورای اسلامی شهر باید در این خصوص سیاست‌گذاری کند و پیش بینی و راهکار مناسبی برای موضوعات و اتفاقات اقتصادی پیش رو داشته باشیم .
رضایی با بیان اینکه امیدواریم دولت فکری برای کنترل و ساماندهی بازار ارز بکند گفت: اگر دولت نتواند فضا را مدیریت کند این وضعیت مستقیما در معادلات اقتصادی شهرداری‌ها نقش خواهد داشت.
با میلکان همراه باشید
@milkanweekly

اخبار مرتبط

نظرات