رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October
نماینده شورای اسلامی شهر کرمانشاه:

هیچ کسی حق ندارد مسائل شخصی کسی را علنی کند

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین،نماینده شورای اسلامی شهر کرمانشاه در اولین جلسه سال ۹۷ شورای شهر کرمانشاه بیان داشت: هیچ کسی حق ندارد مسائل جزئی حوزه شخصی کسی را علنی کند. ما در ماه‌های اول تشکیل شورا اختلاف نظرهایی داشتیم که این یک امر طبیعی است و این اختلافات حتی در خانواده‌ها هم هست. غلامرضا […]

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین،نماینده شورای اسلامی شهر کرمانشاه در اولین جلسه سال ۹۷ شورای شهر کرمانشاه بیان داشت: هیچ کسی حق ندارد مسائل جزئی حوزه شخصی کسی را علنی کند. ما در ماه‌های اول تشکیل شورا اختلاف نظرهایی داشتیم که این یک امر طبیعی است و این اختلافات حتی در خانواده‌ها هم هست.
غلامرضا امیری با بیان اینکه اقدامات هیچ سیستم دولتی و حکومتی به اندازه شورای اسلامی شهر علنی نیست گفت: در سال گذشته مقداری مسائل را باز کردیم که موجب سوء استفاده برخی شد و امروز تذکر می دهم که هر‌ تشکل ، باند ، وحتی دولتمندی بخواهد سوء استفاده کند با آن برخورد می کنیم .
وی در بخش دیگری از سخنانش با انتقاد از فرمانداری کرمانشاه در خصوص اعلام مغایرت‌ها بدون ذکر بند و ماده قانونی خاطر نشان ساخت: برخی از این مسئولین جایگاه شورا نمی‌شناسند و شأن شورا را پایین آورده‌اند ، این جایگاه حقوقی و نمایندگی یک میلیون نفر است .

با میلکان همراه باشید
@milkanweekly

اخبار مرتبط

نظرات