رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October
طی حکمی از سوی معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت؛

معراج محرابی عضوهیات مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان شد

سرویس اقتصادی – طی حکمی از طرف دکتر یزدانی معاون  وزیر صنعت،معدن و تجارت، دکتر معراج محرابی به عنوان عضو هیات مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان کرمانشاه منصوب شد. به گزارش میلکان آنلاین ، این فعال اقتصادی در طی چند دهه فعالیت در عرصه تشکل های صنعتی و بازرگانی کارنامه درخشانی را از عملکرد مثبت […]

سرویس اقتصادی – طی حکمی از طرف دکتر یزدانی معاون  وزیر صنعت،معدن و تجارت، دکتر معراج محرابی به عنوان عضو هیات مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان کرمانشاه منصوب شد.

به گزارش میلکان آنلاین ، این فعال اقتصادی در طی چند دهه فعالیت در عرصه تشکل های صنعتی و بازرگانی کارنامه درخشانی را از عملکرد مثبت خود دارد و همواره در جهت احقاق حقوق واحدهای صنعتی استان گام برداشته است.

رییس خانه صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه همواره  از مطالبات بحق اعضای این خانه از دستگاه های اجرایی و با ارایه طریق در رفع موانع تولید ایفای نقش نموده است.

محرابی که تاییدیه مثبت مدیران اجرایی استان را نیز به همراه داشت در شهریورماه سال جاری طی حکم جداگانه ای به عنوان مشاور معاون محترم وزیر جناب آقای دکتر یزدانی در صنایع کوچک منصوب شده بود.

امیدواریم این صنعتگر پیشکسوت استان در مسئولیت جدید نیز حمایت های گسترده خود را از بخش خصوصی بخصوص واحدهای صنایع کوچک و متوسط را در دستور کار قرار خواهد داد.

اخبار مرتبط

نظرات