رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October
  • پنجشنبه 26 بهمن 1396 - 13:59
  • کد خبر : 2647
  • مشاهده : 917 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : ۶۰ درصد از کرمانشاهیان تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند/خدمات بیمه سلامت قطع نمی‌شود

مدیر عامل بیمه سلامت کشور گفت: ۸۵درصد از افراد تحت پوشش بیمه سلامت عضو صندوق بیمه همگانی رایگان،عشایر و روستاییان هستند که بدون پرداخت هیچ وجهی بیمه میشوند. به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین ، طاهر موهبتی در نشست خبری که با حضور جمعی از اصحاب رسانه در هتل پارسیان کرمانشاه برگزار شد با اعلام این […]

مدیر عامل بیمه سلامت کشور گفت: ۸۵درصد از افراد تحت پوشش بیمه سلامت عضو صندوق بیمه همگانی رایگان،عشایر و روستاییان هستند که بدون پرداخت هیچ وجهی بیمه میشوند.

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین ، طاهر موهبتی در نشست خبری که با حضور جمعی از اصحاب رسانه در هتل پارسیان کرمانشاه برگزار شد با اعلام این خبر که حدود۶۰ درصد از کرمانشاهیان تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند از راه اندازی پایگاه اطلاعات بیمه شدگان از طریق کد ملی در آینده خبر داد.

وی با بیان اینکه بیمه سلامت دارای ۵ صندوق مختلف است که فقط یکی از آن ها بیمه همگانی سلامت رایگان است متذکر شد:بیمه سلامت رایگان برای افرادی که تمکن مالی ندارند طراحی شده است که توانایی مراجعه به بخش خصوصی را ندارند بنابراین افراد دارای تمکن مالی که خودشان میتوانند هزینه بخش خصوصی را پرداخت کنند نباید از خدمات این صندوق استفاده کنند.

مدیر عامل بیمه سلامت در ادامه با بیان اینکه مراکز دولتی که از پذیرش بیمه سلامت خودداری کنند به شدت مجازات میشوند تصریح کرد:در استان های سیستان و بلوچستان و کرمانشاه به علت محرومیت و زلزله بخش دولتی جوابگوی مراجعان زیاد بخش سرپایی نیست به همین دلیل افراد تحت پوشش می توانند به بخش های خصوصی نیز مراجعه کنند.
موهبتی از  بدهکاری ۸تا۹هزار میلیارد تومانی بیمه سلامت به دستگاه های تحت پوشش خبر داد و افزود: هر چند که بودجه بیمه سلامت کاهش یافته است اما این موضوع باعث حذف بیمه سلامت و یا حتی کاهش خدمات رسانی آن به مردم نخواهد شد.
وی در پایان اعلام داشت: ۲هزار و پانصد داروی خاص و ۶۴ هزار بیمار خاص تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند.

اخبار مرتبط

نظرات