رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 26 October

به مناسبت دهه فجر طی مراسمی در مخابرات اسلام آباد غرب و با حضور مهندس بازوند استاندارکرمانشاه ، نماینده معظم ولی فقیه و امام جمعه اسلام‌آباد غرب فرماندار اسلام آباد غرب و جمعی از مدیران این شهرستان پروژه های مخابراتی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت. دراین مراسم استاندار کرمانشاه حوزه IT را مهمترین […]

به مناسبت دهه فجر طی مراسمی در مخابرات اسلام آباد غرب و با حضور مهندس بازوند استاندارکرمانشاه ، نماینده معظم ولی فقیه و امام جمعه اسلام‌آباد غرب فرماندار اسلام آباد غرب و جمعی از مدیران این شهرستان پروژه های مخابراتی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
دراین مراسم استاندار کرمانشاه حوزه IT را مهمترین حوزه علمی دنیا نامید و گفت : این حوزه حتی میتواند اقتصاد جوامع را دگرگون نماید.
هوشنگ بازوند بیان داشت: جوانان امروز برای اینکه بتواند براحتی زندگی کند باید اطلاعات به روز را کسب کند .
وی اظهار امیدواری کرد که شرکت مخابرات وظیفه سنگینی را که در حوزه فناوری اطلاعات برعهده دارد به خوبی انجام دهد .
مدیر مخابرات منطقه کرمانشاه در ادامه این آیین از افتتاح و بهره برداری ۴۸۷ طرح و پروژه مخابراتی با اعتباری بالغ بر.۱۴۹۰ میلیارد ریال در ایام دهه فجر خبر داد .
مسیب قبادیان با گرامیداشت ایام دهه فجر اعلام کرد : در این ایام مبارک و فرخنده تمامی پروژه های مخابراتی که در سطح استان افتتاح و به بهره برداری میرسد در راستای رضایتمندی مردم و ارتقاء سطح کیفیت ارتباطات می باشد .
وی همچنین اعلام کرد : از این تعداد پروژه ، ۴۸ طرح مخابراتی در شهرستان اسلام آباد غرب به بهره برداری رسید که بمنظور بهره برداری از این پروژها مبلغی بالغ بر ۱۲۲میلیارد ریال سرمایه گذاری گردیده است.

با میلکان همراه باشید
@milkanweekly

اخبار مرتبط

نظرات