رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October
استاندار کرمانشاه در آيين نواختن زنگ انقلاب پيشنهاد داد؛

اگر شما استاندار بوديد مشکلات استان را چگونه برطرف مي‌ساختيد

پريسا عباسي – گروه اجتماعي استاندار کرمانشاه ضمن نواختن زنگ انقلاب در هنرستان صنايع شيميايي در جمع مديران آموزش و پرورش و دانش آموزان گفت: فرهنگيان به خصوص آموزش و پرورش و دانش آموزان در زمان جنگ بهترين نقش آفريني ها را داشتند . به گزارش خبرنگار ميلکان هوشنگ بازوند افزود:توسعه استان کرمانشاه در گرو […]

پريسا عباسي – گروه اجتماعي
استاندار کرمانشاه ضمن نواختن زنگ انقلاب در هنرستان صنايع شيميايي در جمع مديران آموزش و پرورش و دانش آموزان گفت: فرهنگيان به خصوص آموزش و پرورش و دانش آموزان در زمان جنگ بهترين نقش آفريني ها را داشتند .
به گزارش خبرنگار ميلکان هوشنگ بازوند افزود:توسعه استان کرمانشاه در گرو عملکرد ما است و ماهستيم که بايد اين استان را بسازيم.وي همچنين از معلمين خواست که خلاقيت،نوآوري،خودباوري را به دانش آموزان ياد بدهند.
بازوند افزود: امروز کشوري موفق است که دارايي خوب و توليد ثروت کند و نوآوري را سرلوحه کار خويش قرار دهد.
استاندار کرمانشاه درادامه با طرح اين پيشنهاد به ئدانش آموزان که اگر شما استاندار بوديد چه کاري را انجام ميداديد؟و چگونه مشکلات را برطرف مي‌ساختيد؟ بيان کرد: به ۲۲نفر از کساني که بهترين پيشنهاد را داشته باشند جايزه۵۰۰هزار توماني تعلق مي گيرد و در جلسه ايي که با حضور اين ۲۲نفر برگزار مي شود به عنوان مشاور ين جوان استاندار در استان از آنها استفاده مي شود.

اخبار مرتبط

نظرات