رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

سیستم و موانع بانکی داخلی مانع تخصیص فاینانس به پتروشیمی اسلام‌آباد غرب شده استبه گزارش میلکان آنلاین مدیر عامل و هیات مدیره پتروشیمی اسلام آباد غرب صبح امروز با استاندار دیدار کردند. مدیرعامل پتروشیمی اسلام‌آباد غرب گزارش مفصلی در خصوص پیشرفت کار در جلسه ارائه داد و روند کار و مشکلات مورد بازبینی قرار گرفت. […]

سیستم و موانع بانکی داخلی مانع تخصیص فاینانس به پتروشیمی اسلام‌آباد غرب شده استبه گزارش میلکان آنلاین مدیر عامل و هیات مدیره پتروشیمی اسلام آباد غرب صبح امروز با استاندار دیدار کردند.
مدیرعامل پتروشیمی اسلام‌آباد غرب گزارش مفصلی در خصوص پیشرفت کار در جلسه ارائه داد و روند کار و مشکلات مورد بازبینی قرار گرفت.
محمود جلوند گفت: گواهی مسدودی ارزی از طرف بانک مرکزی صادر گردیده و در هفته گذشته هم قرارداد تامین آب با وزارت نیرو با تخصیص سهیمه سال ۹۴ از سامانه گرمسیری منعقد گردید که مقرر شده است آب منطقه ای کرمانشاه انتقال آب را نقطه تحویل در اسلام آبادغرب با توافق طرفین به انجام رساند.
وی با شماره به اینکه با توجه به فرآیند کار طی توافقنامه ای که در جلسه هم ارائه گردید اگزیم بانک چین به بانک مرکزی ایران اعلام کرده است که فاینانس طرح را به انجام می رساند تاکید کرد: از طولانی شدن روند کارها در داخل بخصوص در حوزه بانک عامل داخلی گله مندیم، متاسفانه بانکها در ارائه و انجام کار همکاری خوبی نداشته و از طرفی هم با توجه به اینکه استفاده از خطوط اعتباری بصورت case by case انجام می پذیرد کار را با مشکل مضاعف همراه نموده است.
استاندار کرمانشاه نیزضمن ابراز نگرانی از وضعیت پیشرفت کار اظهار داشت: سهامداران بایستی کار اجرایی را شروع نموده و نسبت به واریز سهم خود اقدامات لازم را به انجام رسانند.

اخبار مرتبط

نظرات