رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۷ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 24 October

پنجمین جشنواره منطقه ای معلولین زاگرس در دومین روز از شروع جشنواره بانمایش فرغونی پراازامید آغازبکار کرد. به گزارش خبرنگار میلکان، پنجمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولین زاگرس درروزشنبه ۲/۱۰/۹۶ بااجرای فرغونی پرازامید از کردستان به نویسندگی و کارگردانی موسی هدایتی آغازبکار کرد. همچنین نمایش من یک دوم ساعت ۱۰:۳۰ در پلاتو کرمانشاه به نویسندگی […]

پنجمین جشنواره منطقه ای معلولین زاگرس در دومین روز از شروع جشنواره بانمایش فرغونی پراازامید آغازبکار کرد.
به گزارش خبرنگار میلکان، پنجمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولین زاگرس درروزشنبه ۲/۱۰/۹۶ بااجرای فرغونی پرازامید از کردستان به نویسندگی و کارگردانی موسی هدایتی آغازبکار کرد.
همچنین نمایش من یک دوم ساعت ۱۰:۳۰ در پلاتو کرمانشاه به نویسندگی علی حسینی و کارگردانی مرضیه علیزاده از شهرهمدان اجرای خودرابه روی صحنه می برد.
و اخرین اجرای صبح روز شنبه پروفسور بالنازار است که در ساعت ۱۱:۳۰ و به نویسندگی و کارگردانی لارا باقری از ایلام خواهد بود.
و در بعدازظهر همین روز اجرای نقش فروش به نویسندگی و کارگردانی جبار فرخ زاده از کردستان در ساعت ۱۵:۳۰ اجرا خواهند داشت.
و درساعت ۱۶ نمایش ساعت ۵ شد بابا به نویسندگی حسین فضل الهی و کارگردانی گلناراکبری از کرمانشاه در سالن شماره۲ اجرا خواهند داشت.
نمایش ازدواج کوچک  ساعت ۱۷ در فضای باز به نویسندگی و کارگردانی کاوسی حسینی اژ همدان به روی صحنه می روند .
و اخرین نمایش روز جمعه که در ساعت ۱۷:۳۰ در پلاتو کرمانشاه با نام خروس زری به نویسندگی فرشید کویلی و کارگردانی صباح مجیدی از کردستان اجرا خواهند داشت

اخبار مرتبط

نظرات