رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۷ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 24 October

پنجمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولین زاگرس با اجرای شش نمایش در اولین روز فعالیت خود را آغاز کرد. به گزارش خبرنگار میلکان، در پنجمین جشنواره معلولین که باهدف تشویق این هنرمندان به تئاتر وهنر نمایش است از امروز جمعه اول دی ماه در پلاتو کرمانشاه ساعت ۱۰:۳۰نمایش قلمبه ها به نویسندگی وحید خسروی و کارگردانی […]

پنجمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولین زاگرس با اجرای شش نمایش در اولین روز فعالیت خود را آغاز کرد.
به گزارش خبرنگار میلکان، در پنجمین جشنواره معلولین که باهدف تشویق این هنرمندان به تئاتر وهنر نمایش است از امروز جمعه اول دی ماه در پلاتو کرمانشاه ساعت ۱۰:۳۰نمایش قلمبه ها به نویسندگی وحید خسروی و کارگردانی زینب باغبانی و وحید خسروی به روی صحنه رفت و در ساعت ۱۱:۳۰ روز جمعه نمایش ماده هفت به نویسندگی مرتضی اسدی مرام و کارگردانی گلنار اکبری در فضای باز اجرای خودرا آغاز  کرد .
همچنین در بعد از ظهر همین روز در فضای باز نمایش ما هم می توانیم به نویسندگی فریدون احمدی در ساعت ۱۵:۳۰ نمایش خود را شروع کرد و نمایش من میخواهم ماه شوم در ساعت ۱۶در سالن شماره ۲اجرا شدند این نمایش به نویسندگی لارا باقری و کارگردانی عبدالله عظیم پور است.
نمایش زنه کشو در ساعت ۱۷ به نویسندگی و کارگردانی حسین ایزدی در فضای باز به روی صحنه رفت.
آخرین نمایش امروز به نام خان خل خان در ساعت۱۷:۳۰ در پلاتو کرمانشاه به نویسندگی نیما میرزایی و کارگردانی نرگس سوری و یاشارپاشایی اجرای خود را به پایان رساند.
لازم به یاداوری است این نمایش هادر تالار انتظار شهر کرمانشاه برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظرات