رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October
  • یکشنبه 26 آذر 1396 - 07:06
  • کد خبر : 2274
  • مشاهده : 668 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : در آينده در ساخت و سازها سخت گيرانه تر برخورد خواهيم كرد

 معاون هماهنگي امور عمراني گفت: : حتماً در آينده در ساخت و سازها نسبت به كساني كه مديريت اجرا و نظارت را بر عهده دارند سخت گيرانه تر برخورد خواهيم كرد.  مهندس مجتبي نيك كردار در جلسه اي با رئيس و اعضاي دفتر جايكا از كشور ژاپن افزود: پس از وقوع زلزله مديريت بحران در […]

 معاون هماهنگي امور عمراني گفت: : حتماً در آينده در ساخت و سازها نسبت به كساني كه مديريت اجرا و نظارت را بر عهده دارند سخت گيرانه تر برخورد خواهيم كرد.

 مهندس مجتبي نيك كردار در جلسه اي با رئيس و اعضاي دفتر جايكا از كشور ژاپن افزود: پس از وقوع زلزله مديريت بحران در تمام مراحل سه گانه اعم از امداد و نجات اسكان اصظراري اسكان موقت و شروع بازسازي در استان انجام گرفت و هم اكنون پس از امداد و نجات كار بازسازي در استان شروع شده است.

وي اظهار داشت: عليرغم اينكه وسعت خيلي زيادي از استان بيش از ۱۰ هزار كيلومتر مربع و ۸ شهر درگير اين زلزله شد و استان در خصوص مديريت بر بحران نمره قبولي گرفت.

معاون امور عمراني استانداري با اشاره به بازديد هئيت ژاپني از مناطق زلزله زده گفت: خوشحال مي شويم كه چنانچه اين هئيت نكته نظر و درخواستي دارند از نظرات آنان استفاده كنيم.

وي بيان داشت: پروه هاي متعدد تحقيقاتي از دانشگاه تهران و دانشگاه رازي در حال ارزيابي از تمام مختصات زلزله اخير در استان هستند براي اينكه در نظر داريم تمام يافته هاي آن را به معرض گفتگو بگذاريم و به يك گفتمان درباره اينكه در آينده چكار بايد انجام دهيم برسيم.

وي بيان داشت: حتماً در آينده در ساخت و سازها نسبت به كساني كه مديريت اجرا و نظارت را بر عهده دارند سخت گيرانه تر برخورد خواهيم كرد.

وي با اشاره به تخريب ساختمان ها در زلزله اخير گفت: در زلزله اخير سازه اي كه به آئين نامه ها توجه كرده سالم باقي مانده اما سازه اي كه توجه به اين موضوع نداشته تخريب شده است لذا در آينده نسبت به اين موضوع با جديت بيشتري برخورد خواهيم كرد و كار را به متخصصين موضوع خواهيم سپرد و مالكان را از اين چرخه حذف خواهيم كرد.

وي خواستار يك پروژه تحقيقاتي از سوي هئيت ژاپني در سفر به كرمانشاه شد.

در اين جلسه يوكيهارو كوياشي رئيس دفتر جايكا توضيحاتي از باديدهاي خود در سفر به استان ارائه كرد.

اخبار مرتبط

نظرات