رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

دوچرخه سوار حامل پرچم منقش به تصویر شهدای کشور پس از حضور در شهر کرمانشاه با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه دیدار کرد. به گزارش میلکان آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، جلیل بالایی روز سه شنبه ۲۱ آذر ماه در این […]

دوچرخه سوار حامل پرچم منقش به تصویر شهدای کشور پس از حضور در شهر کرمانشاه با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه دیدار کرد.

به گزارش میلکان آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، جلیل بالایی روز سه شنبه ۲۱ آذر ماه در این دیدارضمن عرض خیرمقدم به روح الله بصیری نیا، اقدام این دوچرخه سوار شهریاری در حمل پرچم شهدا در سفر معنوی به کربلای معلی و مرقد امام رضا (ع) گفت: این رفتارهای نمادین در ایجاد روحیه امید و انتقال فرهنگ و جذب توجه اذهان عمومی بسیار موثر هستند.

وی ضمن تقدیر از اقدام ارزشمند این ورزشکار، اظهار داشت: کسی که از توان، جان و فکر خودمایه می گذارد تا یک مفهوم را انتقال دهد، مردم بیشتر تمایل دارند که  پیام  و حرف های او را ببینند و بشنوند.

بالایی افزود: علاوه بر ارسال پیام معنوی، تقویت روحیه امید در جامعه بارزترین نکته برجسته این گونه اقدامات نمادین است که این زحمت و تلاش در نهادینه کردن امید در جامعه بسیار موثر خواهد بود.

همچنین روح الله بصیری نیا دوچرخه سوار شهریاری نیز در این دیدار اظهار داشت: این سفر به نیابت از شهدای کشور و مردم شهریار و به پاس تجلیل از ایثارگری های مردم ایران در دفاع مقدس انجام گرفته است.

وی افزود: همچنین ترویج پیام صرفه جویی در مصرف آب و پیامی برای منتظران ظهور به نیت تعجیل در فرج امام زمان(عج) از دیگر اهداف این سفر معنوی بوده است که نزدیک به یک سال و نیم به طول خواهد انجامید.

حامل پرچم مزین به تصویر شهدا ادامه داد: به نیابت از شهدای استان کرمانشاه تصویر شهیده خانم فوزیه امجدیان در این پرچم نقش بسته است.

وی با بیان اینکه تصویر سه شهید از استان کرمانشاه در این پرچم وجود دارد، گفت: تصویر شهید امجدیان از شهرستان سنقر و کلیایی به نیابت از شهدای مدافع حرم و شهید خوشروان از شهرستان گیلان غرب به عنوان دومین شهر مقاوم در جنگ تحمیلی در این پرچم وجود دارد.

وی در خاتمه با بیان اینکه بیش از ۱۴ ماه از شروع این سفر می گذرد، گفت: حداقل چهار ماه دیگر این سفر با بردن پرچم شهدا به حرم امام رضا (ع) به اتمام خواهد رسید.

اخبار مرتبط

نظرات