رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October
  • چهارشنبه 15 آذر 1396 - 21:13
  • کد خبر : 2172
  • مشاهده : 1013 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : مصرف برق در شهرستانهای ثلاث باباجانی و سرپل‌ذهاب ۶۰ درصد افزایش یافته است
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه:

مصرف برق در شهرستانهای ثلاث باباجانی و سرپل‌ذهاب ۶۰ درصد افزایش یافته است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در جلسه مدیریت بحران روز چهارشنبه ( ۱۵/۹/۹۶) در فرمانداری شهرستان سرپل‌ذهاب گفت: ۲۶هزار چادر در شهرستان‌های آسیب دیده برق‌دار شده است که از این تعداد ۱۷ هزار چادر شامل ۱۱هزار چادر درشهر و ۶هزار چادر در روستاهای سرپل ذهاب  واقع شده است . به گزارش خبرنگار میلکان […]

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در جلسه مدیریت بحران روز چهارشنبه ( ۱۵/۹/۹۶) در فرمانداری شهرستان سرپل‌ذهاب گفت: ۲۶هزار چادر در شهرستان‌های آسیب دیده برق‌دار شده است که از این تعداد ۱۷ هزار چادر شامل ۱۱هزار چادر درشهر و ۶هزار چادر در روستاهای سرپل ذهاب  واقع شده است .

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین ، مهندس علیمراد مرادی مجد، بیان داشت: برق تمامی نقاط شهری و روستایی مناطق زلزله زده وصل است اما خیلی از نارضایتی هایی که وجود دارد به این خاطر است که برخی از خانواده هایی که در محوطه خانه خودشان چادر زده اند به خاطر استفاده از برق رایگان حاضر نیستند برق را از انشعاب خانه خودشان که کاملا سالم نیز می باشد استفاده کنند.

وی خاطر نشان ساخت: به خاطر استفاده از هیتر برقی و وسایل گرمایشی پرمصرف ،مصرف برق در شهرستانهای ثلاث باباجانی و سرپل‌ذهاب ۶۰ درصد افزایش یافته است . همین اضافه بار موجب قطعی و ایجاد اختلال در خدمت رسانی به مردم این شهرستان می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه ضمن توصیه به نهادهای دولتی و کسانی که می خوهند وسیله گرمایشی برای این مناطق تهیه کنند حتما وسایل گرمایشی کم مصرف تهیه کنند گفت: شبکه های توزیع برق علاوه بر اضافه شدن ظرفیت بار ، بار به صورت نامتوازن توزیع می شود.

در این جلسه مقرر گردید که ضمن افزایش بار وزارت نیرو ، توانیر با تقویت شبکه های توزیع خود را در این بخش محجهز کند و در صورت جابجایی برخی روستاها انشعاب آنها محفوظ بماند  و هزینه مجددی برای حق انشعاب اخذ نشود.

اخبار مرتبط

نظرات