رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۷ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 24 October
در سالروز میلاد کریمه اهل بیت (ع)؛

۴۰ نوعروس کرمانشاهی زندگی مشترک خود را جشن گرفتند

آیین اهدای ۴۰ جهیزیه به نوعروسان کم برخوردار در استان کرمانشاه با مشارکت کمیته امداد و آستان قدس رضوی (خادمیاران رضوی) به مناسبت سالروز میلاد کریمه اهل بیت(ع) برگزار شد. به گزارش میلکان آنلاین، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه در این آیین که با حضور حضرت آیت الله علما، امام جمعه کرمانشاه […]

آیین اهدای ۴۰ جهیزیه به نوعروسان کم برخوردار در استان کرمانشاه با مشارکت کمیته امداد و آستان قدس رضوی (خادمیاران رضوی) به مناسبت سالروز میلاد کریمه اهل بیت(ع) برگزار شد.

به گزارش میلکان آنلاین، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه در این آیین که با حضور حضرت آیت الله علما، امام جمعه کرمانشاه و نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد گفت: به مناسبت میلاد کریمه اهل بیت حضرت معصومه (ع) و دهه کرامت ۴۰ نوعروس کم برخوردار در استان کرمانشاه زندگی مشترک خود را آغاز کردند.

رخصی افزود: به هر یک از این نوعروسان چهار قلم کالای اساسی شامل یخچال، فرش، گاز و جاروبرقی به ارزش ۲۰ میلیون تومان اهدا شده است.

وی با بیان اینکه ۸۰ درصد از این نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد هستند، عنوان کرد: جهیزیه های اهدایی با مشارکت کمیته امداد و آستان قدس رضوی(خادمیاران رضوی) تامین شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه یادآور شد: در سال ۹۹ حدود هزار و ۶۶۰ جوان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه با دریافت کمک هزینه ازدواج زندگی مشترک خود را آغاز کردند.

اخبار مرتبط

نظرات