رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۳ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 13 June
اوقات شرعی

آیین اهدای ۴۰ تبلت از سوی بانک سینا به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان با حضور مدیر این بانک در استان های کرمانشاه، ایلام و همدان برگزار شد. به گزارش میلکان آنلاین؛ محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون بیش از هزار و ۶۷۰ تبلت […]

آیین اهدای ۴۰ تبلت از سوی بانک سینا به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان با حضور مدیر این بانک در استان های کرمانشاه، ایلام و همدان برگزار شد.

به گزارش میلکان آنلاین؛ محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون بیش از هزار و ۶۷۰ تبلت و گوشی هوشمند طی چندین مرحله به دانش آموزان مددجو در استان اهدا شده است.
رخصی افزود: این گوشی و تبلت ها با هدف دسترسی دانش اموزان کم برخوردار به سامانه های آموزشی و تحصیلی غیرحضوری اهدا شده است.
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به آیین توزیع ۴۰ تبلت به دانش آموزان مددجو توسط بانک سینای استان کرمانشاه عنوان کرد: همزمان با این آیین ۴۰ بسته لوازم التحریر نیز به دانش آموزان تحت حمایت از سوی بانک سینا اهدا شده است.
محسن رخصی بیان کرد: ارزش تبلت ها و لوازم التحریر اهدایی از سوی بانک سینا بیش از ۱۵۰ میلیون تومان است.
رخصی با یادآوری اینکه هم اکنون برخی از دانش آموزان تحت حمایت فاقد تبلت و گوشی هوشمند هستند؛ ابراز امیدواری کرد: با مشارکت خیران نیک اندیش همه دانش آموزان کم برخوردار از وسایل آموزشی و تحصیلی بهره مند شوند.

اخبار مرتبط

نظرات