رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۳ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 13 June
اوقات شرعی

فرمانده انتظامی استان از کشف یک محموله قاچاق شامل پوشاک، پارچه و تلویزیون به ارزش ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در شهر “پاوه” خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین ، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس “پاوه” از حضور تعدادی قاچاقچی در نقاط مرزی شهرستان، تیمی از ماموران به سرعت […]

فرمانده انتظامی استان از کشف یک محموله قاچاق شامل پوشاک، پارچه و تلویزیون به ارزش ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در شهر “پاوه” خبر داد.

به گزارش میلکان آنلاین ، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس “پاوه” از حضور تعدادی قاچاقچی در نقاط مرزی شهرستان، تیمی از ماموران به سرعت راهی محل شدند.

وی ادامه داد: قاچاقچیان با مشاهده ماموران و به جا گذاشتن بار قاچاق خود، با توجه به شناختی که از مناطق صعب العبور منطقه داشتند موفق به فرار شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: ماموران در بازرسی های انجام گرفته ۱۲۰۰ دست انواع پوشاک مردانه و زنانه، ۱۰ دستگاه تلویزیون ال ای دی و ۱۰ طاقه پارچه به طول ۲۵۰ متر کشف کردند.

سردار جاویدان با بیان اینکه ارزش محموله کشف شده طبق نظر کارشناسان به ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال می رسد، از تلاش برای دستگیری قاچاقچیان شناسایی شده خبر داد.

وی در پایان مبارزه با پدیده قاچاق در سال حمایت از تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها را از مهمترین برنامه های پلیس کرمانشاه عنوان کرد.#

اخبار مرتبط

نظرات