رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۳ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 13 June
اوقات شرعی

  • شنبه 8 خرداد 1400 - 15:21
  • کد خبر : 20056
  • مشاهده : 45 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : مشکلات و چالش های صنایع و معادن احصا و جمع بندی می‌شوند
در راستای طرح پایش مراکز تولید و کارخانجات تعطیل

مشکلات و چالش های صنایع و معادن احصا و جمع بندی می‌شوند

دبیر اجرایی خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه گفت: از واحدهای تولیدی، صنعتی و معدنی استان می خواهیم که در طرح «پایش مراکز تولید و کارخانجات صنعتی تعطیل شده، شناسایی واحدهای تخریب شده، واحدهای با قابلیت احیاء و شناسایی عوامل موثر در تعطیلی» ما را یاری کنند. مهندس فرهاد مرزی در گفتگو با خبرنگامیلکان، با […]

دبیر اجرایی خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه گفت: از واحدهای تولیدی، صنعتی و معدنی استان می خواهیم که در طرح «پایش مراکز تولید و کارخانجات صنعتی تعطیل شده، شناسایی واحدهای تخریب شده، واحدهای با قابلیت احیاء و شناسایی عوامل موثر در تعطیلی» ما را یاری کنند.
مهندس فرهاد مرزی در گفتگو با خبرنگامیلکان، با اشاره به نامه‌ای که دادستان کل کشور به داستانی و دادگستری استانها و استانداران داده است بیان داشت: در دیداری که اعضای هیئت رئیسه خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه با دادستانی مرکز استان داشتند تاکید شد، همکاری دوجانبه ای در جهت تحقق شعار سال «تولید، پشتیبانی ها و مانع‌زدایی‌ها» داشته باشیم.
وی خاطرنشان کرد: دکتر کرمی پایش مراکز استان کرمانشاه را به خانه صنعت و معدن واگذار کرده است. خانه صنعت و معدن نیز با ارسال فراخوانی به تمامی واحدهای صنعتی، تولیدی و کارآفرینان از آنها خواسته تا مشکلات و چالش‌های پیش روی خود را جمع بندی و به خانه صنعت و معدن استان ارسال کنند.
دبیر اجرایی خانه صنعت و معدن استان افزود: پس از جمع بندی و دسته‌بندی مشکلات و چالش‌ها موارد را به اطلاع دادستان می رسانیم تا در دستور کار جلسات و بازدیدها قرار بگیرد.
وی عمده چالش‌های پیش روی صنایع و تولیدکنندگان استان کرمانشاه را با توجه به برگزاری مستمر ستاد تسهیل در خانه صنعت و معدن مربوط به بانک ها، مالیات و تامین اجتماعی عنوان کرد و گفت: ما نمی خواهیم کسی قانون شکنی کنند، اما انتظار داریم قوانین ملایم‌تر و با تفسیر به نفع تولیدکننده خم شود تا در سالی که مقام معظم رهبری آن را با عنوان «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» نامگذاری کرده است مشکلات تولید کنندگان مرتفع گردد.

اخبار مرتبط

نظرات