رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October
با حضور استاندار کرمانشاه:

باغ رستوران”کامبادن”افتتاح شد

باغ رستوران کامبادن با محيطي آرام و زيبا در فضايي متفاوت نسبت به مجموعه رستوران‌هاي استان در پارک‌غربي طاق بستان به بهره برداري رسيد. باغ رستوران کامبادن با حضور استاندار کرمانشاه، مديرعامل شرکت توسعه گردشگري کشور، معاون امور عمراني استانداري کرمانشاه، رييس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، شهردار کرمانشاه ، جمعي از اعضاي شوراي […]

باغ رستوران کامبادن با محيطي آرام و زيبا در فضايي متفاوت نسبت به مجموعه رستوران‌هاي استان در پارک‌غربي طاق بستان به بهره برداري رسيد.
باغ رستوران کامبادن با حضور استاندار کرمانشاه، مديرعامل شرکت توسعه گردشگري کشور، معاون امور عمراني استانداري کرمانشاه، رييس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، شهردار کرمانشاه ، جمعي از اعضاي شوراي شهر و مديران استان افتتاح شد.
مدير مجموعه رستورانهاي » کامبادن« در آيين افتتاح اين مجموعه با بيان اينکه اين مجموعه درحال حاضر در فضايي به مساحت يک هکتار و گنجايش ۴۰۰ نفر توانسته زمينه اشتغال ۴۰ نفر را فراهم کند گفت: براي راه اندازي اين مجموعه ۸ ميليارد ريال هزينه شده است تا با ايجاد فضايي متفاوت با تيم حرفه‌اي و با تجريه خدمات ارزنده اي به ميهمانان ارائه دهيم .
احسان فضلي به فاصله کم اين مجموعه نسبت به محوطه تاريخي اشاره کرد و گفت: غذا عاملي است که از طريق آن انتقال فرهنگ صورت مي گيرد و حتي بسياري از گردشگران غذاهايي را که در مناطق مختلف تناول کردند، پس از مراجعت در آشپزخانه خود طبخ مي کنند و در حقيقت يک انتقال فرهنگ صورت مي‌گيرد. رستوران کامبادن با طبخ غذاهاي ويژه کرمانشاه سعي خواهد کرد يکي از عوامل ماندگاري و جذب گردشگر براي استان کرمانشاه باشد.
وي خدمات ارائه شده در اين رستوران را سرو انواع غذاهاي سنتي ايران و کرمانشاه همچون دنده‌کباب و خورشت خلال عنوان کرد و تصريح کرد: در کنار غذاهاي ايراني با نان سنگک سنتي و بهداشتي تازه از ميهمانان پذيرايي خواهد شد . در بخشي از اين رستوران نيز فست فود، ساندويچ، دمنوش‌هاي گياهي عرضه خواهد شد.
مديريت مجموعه رستوران‌هاي کامبادن به جاي خالي ارائه صبحانه در اکثر رستوران هاي کرمانشاه اشاره کرد و افزود: اين مجموعه از ساعت ۷ الي ۹:۳۰ دقيقه به ارائه صبحانه در فضايي دلپذير خواهد پرداخت. اين مجموعه پذيرايي آماده ارائه خدمت پذيرايي به ادارات و ارگانهاي استان در همايش‌ها مي باشد.
احسان فضلي با اشاره به همکاري و مساعدت ادارات مختلف استان و شهر کرمانشاه در راه اندازي اين مجموعه گفت: اين مجموعه ظرف کمتراز دو ماه آماده بهره‌برداري شد . مجموعه کامبادن در تعامل خوبي که با سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري استان دارد و با دعوت از تورهاي گردشگري تهران و شهرهاي ديگر براي حضور چند روزه در کرمانشاه و بازديد از اماکن ديدني استان ايده هاي جديد را در زمينه گردشگري پياده کرده و اميدواريم با تعاملي که با ديگر رستوران ها و مجموعه هاي خدمات رفاهي استان به ويژه رستوران‌هاي طاق بستان خواهيم داشت بتوانيم نقش پررنگ‌تري در جذب توريست داخلي و خارجي به استان ايفا کنيم.
وي در پايان ضمن تشکر از مديراني که براي افتتاح اين مجموعه وقت گذاشتند بيان داشت: با توجه به روزهاي آغازين شروع به کار مهندس بازوند در استان کرمانشاه و گرفتاري هاي خاص وي حضور در اين آيين افتتاحيه نشان از توجه ويژه ايشان به مقوله گردشگري است .

اخبار مرتبط

نظرات