رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

مديرکل گمرکات استان کرمانشاه گفت : در ۷ ماهه نخست سال جاري يک ميليارد و ۱۲۳ ميليون و ۲۹۷ هزارو ۹۴۶ دلار کالا به وزن دو ميليون و ۶۴۴ هزارو ۷۱۹ تن از گمرکات و بازارچه هاي مرزي استان کرمانشاه به خارج از کشورصادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از لحاظ […]

مديرکل گمرکات استان کرمانشاه گفت : در ۷ ماهه نخست سال جاري يک ميليارد و ۱۲۳ ميليون و ۲۹۷ هزارو ۹۴۶ دلار کالا به وزن دو ميليون و ۶۴۴ هزارو ۷۱۹ تن از گمرکات و بازارچه هاي مرزي استان کرمانشاه به خارج از کشورصادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از لحاظ ارزش رشد ۲ درصدي داشته است. خليل حيدري گفت: ۵۲۹ ميليون و ۲۶۵ هزارو ۸۴۸ دلار با وزن يک ميليون و ۵۳۹ هزارو ۸۰۹ تن از کالاهاي فوق درگمرکات کرمانشاه، خسروي ، پرويزخان و پاوه اظهار و صادر شده است. که در مقايسه با مدت مشابه در سال گذشته از حيث ارزش ۲ درصد افزايش داشته است .
وي ادامه داد: ساير گمرکات نيز در اين مدت ۵۹۴ ميليون و ۳۲ هزارو ۹۸ دلار کالا را با وزن يک ميليون و ۱۰۴ هزارو ۹۱۰ تن از طريق مرزهاي استان کرمانشاه به خارج از کشور صادر کرده اند . که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از لحاظ وزني ۱۸ درصد و از حيث ارزش نيز ۱ درصد افزايش داشته است.
مديرکل گمرکات کرمانشاه عمده کالاهاي صادراتي از طريق اين گمرکات را کاشي و سراميک ، ، لوازم خانه داري و پاکيزگي ، کولرهاي آبي ، ظروف ملامين، سيب زميني محفوظ شده به جز در سرکه يا جوهرسرکه يخ نزده، کيسه نايلوني ،جوال وکيسه براي بسته بندي کالاازنوارپلي اتيلن ياپلي پروپيلن، گوجه فرنگي تازه يا سرد کرده ،سيمان ،رخام پوليش داده شده ، پروفيل بامقطع ازآهن يافولادگرم نوردشده ، کيسه کلوست عنوان نموده و افزود: بيشتر کالاهاي فوق به کشور عراق صادر مي شود.
وي بيان داشت: در۷ ماهه سال ۱۳۹۶ در مجموع از گمرکات استان کرمانشاه به ۳۷ کشور صادرات قطعي صورت گرديده است.

اخبار مرتبط

نظرات