رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۷ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 24 October
  • پنجشنبه 26 فروردین 1400 - 09:25
  • کد خبر : 18860
  • مشاهده : 122 بازدید
  • پیشخوان » ویلکان
  • چاپ خبر : ملا قادر قادری از چهره های درخشان و قابل احترام برای همه هستند/ پلیس برای حفظ امنیت مردم از هیچ تلاشی دریغ نمی کند

 فرمانده انتظامی استان در جریان سفر به پاوه و دیدار با ماموستا “ملاقادر قادری” امام جمعه پاوه گفت: امنیت خط قرمز پلیس است و هر کس بخواهد خدشه ای به آن وارد کند با واکنشی سخت و پشیمان کننده روبرو می شود. به گزارش میلکان آنلاین، سردار “علی اکبر جاویدان” در جریان سفر به پاوه […]

 فرمانده انتظامی استان در جریان سفر به پاوه و دیدار با ماموستا “ملاقادر قادری” امام جمعه پاوه گفت: امنیت خط قرمز پلیس است و هر کس بخواهد خدشه ای به آن وارد کند با واکنشی سخت و پشیمان کننده روبرو می شود.

به گزارش میلکان آنلاین، سردار “علی اکبر جاویدان” در جریان سفر به پاوه و دیدار با ماموستا “ملاقادر قادری” امام جمعه پاوه اظهار داشت: پلیس برای حفظ امنیت مردم از هیچ تلاشی دریغ نمی کند و در این میان سخت ترین برخوردها در انتظار افرادی مانند اراذل و اوباشی خواهد بود که قصد برهم زدن این امنیت را داشته باشند.
وی همچنین با تقدیر از حمایت روحانیت از اقدامات و برنامه های پلیس، آن ها را پشتیبان معنوی نظام جمهوری اسلامی دانست و افزود: علما و روحانیون با ارائه رهنمودهای حکیمانه و مجتهدانه نقش بسيار مهمي در هدایت مردم و جوانان به سمت دينداري و جلوگيري از وقوع جرایم دارند.
سردار جاویدان تصریح کرد: موقعیت ممتاز ائمه جمعه و جماعات میان مردم و هدایت گری آنها در پیشگیری از وقوع بسیاری جرایم و آسیب های اجتماعی نقش پررنگ داشته است که امیدوارم همین روند ادامه یابد.
رئیس پلیس استان کرمانشاه در ادامه با قدردانی از ماموستا قادری امام جمعه پاوه به خاطر سال ها تلاش و زحمات برای پیشبرد اهداف انقلاب و نظام، گفت: ایشان از چهره های درخشانی هستند که همواره منشاء خیر در استان و قابل احترام برای همه مردم کشور بوده اند.
وی ادامه داد: حضور پررنگ افرادی نظیر ماموستا قادری و دیگر روحانیون میان مردم باعث خنثی شدن بسیاری از توطئه های دشمنان شده است و بدون شک اگر همین اتحاد و همدلی تداوم یابد بر اقتدار و صلابت کشورمان افزوده می شود.

اقدامات پلیس باعث احساس امنیت در جامعه شده است

در ادامه این دیدار ماموستا ” ملاقادر قادری” امام جمعه پاوه نیز اظهار داشت: اقدامات پلیس باعث افزایش احساس امنیت در جامعه و رضایت شهروندان شده است که این امر مهم سرمایه بزرگی برای جامعه اسلامی ما محسوب می شود.
وی تصریح کرد: خوشبختانه با فرماندهی سردار جاویدان و حضور موثر و شبانه روزی ماموران پلیس، امنیت خوبی در استان کرمانشاه برقرار شده و بسیاری از جرائم به سرعت کشف می شود.
ماموستا قادری در پایان از تلاش ها و زحمات شبانه روزي کارکنان انتظامی شهرستان پاوه نیز  به دلیل تأمین نظم و امنیت بویژه در مراسمات ملی و مذهبی تقدير و خاطرنشان کرد: همه اقشار مختلف مردم باید با رعایت قانون و پرهیز از قانون گریزی پلیس را در برقراری نظم و امنیت پایدار یاری رسانند.

اخبار مرتبط

نظرات