رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October
  • یکشنبه 16 مهر 1396 - 17:55
  • کد خبر : 1857
  • مشاهده : 794 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : مهمترين دغدغه کنوني مردم کرمانشاه مشکلات اقتصادي است و نه سياسي

محمد کرمي راد دبير جبهه مردمي نيروي انقلابي در کرمانشاه طي گفتگويي با خبرنگار ميلکان با اشاره به روي کار آمدن دولت دوازدهم و تغييرات استانداران برخي از استان هاي کشور از جمله استان کرمانشاه، اظهارداشت: مشکلات و معضلات بسياري گريبان کرمانشاه را گرفته است. وي با بيان اينکه آمار بالاي بيکاري چالش هاي بسياري […]

محمد کرمي راد دبير جبهه مردمي نيروي انقلابي در کرمانشاه طي گفتگويي با خبرنگار ميلکان با اشاره به روي کار آمدن دولت دوازدهم و تغييرات استانداران برخي از استان هاي کشور از جمله استان کرمانشاه، اظهارداشت: مشکلات و معضلات بسياري گريبان کرمانشاه را گرفته است.
وي با بيان اينکه آمار بالاي بيکاري چالش هاي بسياري را در کرمانشاه بوجود آورده است، گفت: طبق بررسي کارشناسان ۱۴ چالش منتج از بيکاري، معيشت و اقتصاد در کرمانشاه بوجود آمده است.
دبير جبهه مردمي نيروي انقلابي در کرمانشاه يکي از راه‌هاي رفع بيکاري و بهبود وضعيت معيشت را در استان کرمانشاه، جذب سرمايه گذاران دانست و تصريح داشت: به دليل عدم استقبال و فراهم نشدن زمينه ها توسط مسئولين، سرمايه گذاران از اين استان رويگردان هستند.
وي با تاکيد بر اين مطلب که استاندار جديد بايد درک صحيحي از مشکلات استان داشته باشد، گفت: برخي از پروژه هاي نيمه کاره نه در دولت هاي قبل و نه در دولت گذشته تکميل نشدند، درحالي که هر کدام از آن ها مي‌توانند بستر کار و اشتغال بسياري از جوانان اين استان باشند.
کرمي راد با بيان اينکه راه آهن کرمانشاه قرار بود در شهريورماه رسما افتتاح شود اما خبري نشد، عنوان کرد: اين پروژه در برخي از مناطق هنوز تکميل نشده است.
وي متذکرشد: توقع بر اين است که استاندار جديد تعامل و وحدت بين احزاب و گروه ها را مدنظر قرار دهد و بتواند در جهت بهبود وضعيت کنوني کمک کند.
دبير جبهه مردمي نيروي انقلابي در کرمانشاه خاطرنشان ساخت: امروز بايد بحث چپ و راست را کنار گذاشت و به فکر خدمت براي مردم بود.
وي مهمترين دغدغه کنوني مردم را مشکلات اشتغال و معيشتي و نه سياسي دانست و افزود: اگر بيکاري رفع شود خيلي از چالش هاي استان نيز برطرف مي شود.
وي از استاندار کرمانشاه خواست اولويت هاي استان را مشخص کند و از اکنون به فکر افزايش بودجه سال آينده استان باشد.

اخبار مرتبط

نظرات