رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 23 October
  • شنبه 15 مهر 1396 - 14:14
  • کد خبر : 1847
  • مشاهده : 731 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : کشف ۹۸ درصد از جرایم حوزه فضای مجازی در استان
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه عنوان کرد:

کشف ۹۸ درصد از جرایم حوزه فضای مجازی در استان

به گزارش خبرنگار میلکان، سردار منوچهر امان اللهی صبح امروز شنبه (۱۵ مهرماه) در مراسم صبحگاه نیروهای مسلح استان کرمانشاه که با حضور استاندار و اعضای شورای تامین این استان برگزارشد، با بیان اینکه حوزه ماموریت نیروی انتظامی دارای گستردگی، تنوع و پیچیدگی های فراوانی است، اظهارداشت: انجام این مهم جز با برنامه ریزی منسجم، […]

به گزارش خبرنگار میلکان، سردار منوچهر امان اللهی صبح امروز شنبه (۱۵ مهرماه) در مراسم صبحگاه نیروهای مسلح استان کرمانشاه که با حضور استاندار و اعضای شورای تامین این استان برگزارشد، با بیان اینکه حوزه ماموریت نیروی انتظامی دارای گستردگی، تنوع و پیچیدگی های فراوانی است، اظهارداشت: انجام این مهم جز با برنامه ریزی منسجم، توان و قابلیت فراوان، تعهد، دلسوزی، وظیفه شناسی و تلاش شبانه روزی نیروی های انتظامی میسر نمی شود.

وی ادامه داد: امروز اگر در جای جای کشور امنیت برقرار است و همه دستگاه ها و مردم در حوزه های مختلف حضور دارند، قسمت عمده ای از آن مرهون حضور و تلاش نیروهای انتظامی است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: هرجایی که در حوزه های خدمات، پیشگیری، کشف جرم، فضای مجازی و مبارزه با قاچاق کالا و … نیروی انتظامی وارد شود، شاهد اقدامات گسترده و اثرگذاری از آن خواهیم بود.

وی به ارائه آماری از عملکرد ۶ ماهه اول سالجاری نیروی انتظامی در استان پرداخت و عنوان کرد: در طی مدت مذکور، بیش از ۳۰۰ هزار درخواست مردمی در سامانه فوریت های پلیس ۱۱۰ استان ثبت شده است که آمار بالایی است.

سردار امان اللهی گفت: در بحث کشف جرم شاهد افزایش قابل توجه کشفیات نسبت به سال های قبل هستیم.

وی خاطرنشان ساخت: در ۶ ماهه اول سالجاری، در مجموع وقوع تصادفات ۶ درصد، سرقت ها ۴ درصد و جرایم مهمه و خشن و عنف ۱۲ درصد کاهش داشته ایم.

مقام ارشد انتظامی استان کرمانشاه تصریح داشت: عموم و اکثر جرایم در استان با تلاش نیروهای انتظامی در کمترین زمان کشف می شود. بطوریکه در طی مدت مذکور در بحث کشفیات مواد مخدر ۱۳۶ و کشف قاچاق کالا ۸۰ درصد افزایش کشفیات را شاهد بوده ایم.

وی متذکر شد: با دینی که نظام، انقلاب، شهدا و مردم بر گردن ما دارند، خود را بدهکار می دانیم و در همه جا خود را خدمت گذار مردم خواهیم دانست.

سردار امان اللهی اضافه کرد: ضمن اقتدار و عمل به قانون و مهربانی به مردم، جامعه محوری و مردم محوری اولویت پلیس است.

وی در پایان به موقعیت مرزی و وجود آسیب های اجتماعی از جمله بیکاری، اعتیاد، طلاق و … در کرمانشاه اشاره کرد و یادآور شد: با وجود این، طی چند سال گذشته آمار وقوع جرایم در استان کرمانشاه سیر کاهشی داشته است.

اخبار مرتبط

نظرات