رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 23 October

استاندار کرمانشاه عصر امروز چهارشنبه در مراسم تودیع استاندار سابق کرمانشاه و معارفه خود که در محل سالن جلسات شهدای دولت استانداری برگزارشد، با بیان اینکه برای پیشرفت و آبادانی این استان دست یاری به سوی نیروهای توانمند بومی دراز خواهم کرد، اظهارداشت: هرکس دلسوز این دیار و دغدغه ی پیشرفت برای آن دارد، دیاری […]

استاندار کرمانشاه عصر امروز چهارشنبه در مراسم تودیع استاندار سابق کرمانشاه و معارفه خود که در محل سالن جلسات شهدای دولت استانداری برگزارشد، با بیان اینکه برای پیشرفت و آبادانی این استان دست یاری به سوی نیروهای توانمند بومی دراز خواهم کرد، اظهارداشت: هرکس دلسوز این دیار و دغدغه ی پیشرفت برای آن دارد، دیاری که به تدین و تمدن مشهور است، ناگزیر است اولویت اول و آخر خود را کار، تولید و اشتغال قرار دهد.
به گزارش خبرنگار میلکان، هوشنگ بازوند ادامه داد: راه توسعه استان کرمانشاه از مسیر رونق سرمایه گذاری داخلی و خارجی و افزایش سرمایه اجتماعی و فرهنگی می گذرد.

استاندار جدید کرمانشاه تصریح داشت: برای این مهم باید راهکارهایی پیدا کرد و پیمان ببندیم که هیچکس دنبال این نباشد که مشکل را به دیگری ارجاع دهد. هیچکس تماشاچی نباشد و همه کمک کنیم.

وی با تاکید براینکه مردم این استان از وضعیت استان، گرفتاری ها و چالش های آن بخوبی آگاه هستند، افزود: باید فضای استان را فضای مثبتی جلوه دهیم تا زمینه حضور سرمایه گذار فراهم شود.

بازوند متذکرشد: برای مشکلات کنونی استان باید به ایجاد اشتغال و تولید ثروت بپردازیم که اینها با وجود سرمایه گذار محقق می شوند.

وی خاطرنشان ساخت: اگر جریان سیال سرمایه گذاری بخواهد در استان شکل گیرد باید نشاط اجتماعی در جامعه شکل گیرد و امنیت را به سرمایه گذاران نشان دهیم.

استاندار کرمانشاه در پایان با بیان اینکه مشارکت همگانی را سرلوحه کار خود قرار می دهیم، یادآورشد: فرصتی برای فرصت سوزی نیست. اگر مدیری فرصت سوزی کند عین حق الناس است.

اخبار مرتبط

نظرات