رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه، از راهیابی اثر هنرمند کرمانشاهی به بخش مسابقه سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ کامران رضایی ، از راهیابی فیلم داستانی «تروفه» به نویسندگی و کارگردانی اصغر […]

رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه، از راهیابی اثر هنرمند کرمانشاهی به بخش مسابقه سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران خبر داد.

به گزارش میلکان آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ کامران رضایی ، از راهیابی فیلم داستانی «تروفه» به نویسندگی و کارگردانی اصغر لایی و تهیه کنندگی انجمن سینمای جوان کرمانشاه به بخش مسابقه سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران  خبر داد.

رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه افزود: اصغر لایی در این فیلم به تقابل سربازانی می پردازد که در شرایطی بحرانی باید دست به انتخابی سخت بزنند.

وی در خصوص این هنرمند کرمانشاهی تصریح کرد: اصغر لایی مدرس و فیلمساز انجمن سینمای جوان کرمانشاه است و تصویربرداری چندین مجموعه تلوزیونی را در کارنامه خود دارد.

رضایی افزود: این هنرمند کرمانشاهی عضو انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه، اخیرنیز  لوح تقدیر تصویربرداری جشنواره منطقه ای شبدیز را از آن خود کرد.

وی گفت: سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران نیز  از ۲۵ مهرماه امسال با مشارکت بیش از ۱۰۰ کشور جهان که آثارشان را به این جشنواره معتبر ارسال کرده اند، در تهران برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظرات