رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با بیان اینکه هنوز برنامه توزیع شیر رایگان به مدارس ابلاغ نشده، توزیع شیر رایگان بین دانش آموزان را منوط به تخصیص اعتبار دانست. به گزارش میلکان آنلاین به نقل از اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، سلیمان محبی با بیان اینکه کمبود معلم […]

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با بیان اینکه هنوز برنامه توزیع شیر رایگان به مدارس ابلاغ نشده، توزیع شیر رایگان بین دانش آموزان را منوط به تخصیص اعتبار دانست.

به گزارش میلکان آنلاین به نقل از اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، سلیمان محبی با بیان اینکه کمبود معلم در مدارس استان نداریم، اظهار کرد: اگرچه با گذشت حدود یک هفته از آغاز سال تحصیلی جدید ممکن است برخی از کلاس‌های درس استان به دلیل جابجایی معلم‌ها هنوز معلم سرکلاس درسشان حاضر نشده باشد، اما کمبود معلم نداریم و تلاش خواهد شد تا در اسرع وقت معلم در تمامی کلاس‌های درس استان حاضر شود.

محبی اضافه کرد: در دوره ابتدایی اندکی با کمبود معلم مواجه بودیم که با استفاده از معلم های مازاد سایر بخش ‌ها این کمبودها مرتفع شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با اشاره به شاغل بودن ۲۸ هزار و ۲۰۰ فرهنگی در سطح استان، عنوان کرد: ۲۶ هزار و ۸۰۰ نفر از فرهنگیان شاغل استان جزو کادر آموزشی بوده و در مدارس حضور دارند.

وی اشاره ای هم به توزیع کتب درسی در بین دانش‌آموزان داشت و اظهار کرد: تمامی دانش آموزان کتاب درسی دارند و کمبودی در این زمینه در استان نداریم.

محبی افزود: ممکن است برخی از دانش آموزانی که از استان های دیگر به کرمانشاه انتقال داده شده اند هنوز کتب درسی خود را دریافت نکرده باشند که این دانش آموزان هم در کوتاهترین زمان ممکن کتب درسی خود را دریافت خواهند کرد.

وی در خصوص توزیع شیر رایگان بین دانش‌آموزان نیز اظهار کرد: هنوز برنامه توزیع شیر رایگان به مدارس ابلاغ نشده است، هرچند در برخی از مدارس پیش‌دبستانی و ابتدایی توزیع شیر با آغاز سال تصیلی جدید انجام گرفته است.

محبی افزود: اعتبار مورد نیاز برای توزیع شیر رایگان بین تمامی دانش آموزان استان حدود هفت میلیارد تومان برآورد می‌شود که این اعتبار هنوز در اختیار استان قرار نگرفته و بنابراین توزیع شیر رایگان در بین دانش‌آموزان منوط به تخصیص این اعتبار است.

محبی افزود: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در مهر ماه ۳۲۵ هزار دانش‌آموز در مدارس استان کرمانشاه مشغول به تحصیل شده‌اند.

اخبار مرتبط

نظرات