رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

  دو هزار خیر استان کرمانشاه از ابتدای فعالیت صندوق قرض الحسنه امداد ولایت تاکنون در این صندوق سرمایه گذاری کرده اند. مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گزارشی از عملکرد صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان ارائه کرد. به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین خدرویسی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه […]

 

دو هزار خیر استان کرمانشاه از ابتدای فعالیت صندوق قرض الحسنه امداد ولایت تاکنون در این صندوق سرمایه گذاری کرده اند.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گزارشی از عملکرد صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین خدرویسی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه وام های پرداختی در صندوق امداد ولایت به صورت قرض الحسنه در اختیار مددجویان تحت حمایت قرار می گیرد، گفت: بیش از دو هزار  و ۹۰ فقره وام کارگشایی و ۳۰۰ فقره وام اشتغال در شش ماهه نخست امسال به مددجویان کرمانشاهی پرداخت شده است.

خدرویسی تاکید کرد: اعتبار وام های کارگشایی اعطایی به مددجویان تحت حمایت در استان بیش از شش میلیارد و ۵۰۶ میلیون تومان و وام های اشتغال دو میلیاردو ۸۰۴ میلیون تومان بوده است.

وی با یادآوری اینکه وام های صندوق با شرایط ضمانتی آسان و بازپرداخت طولانی مدت به مددجویان و نیازمندان اعطا می شود، عنوان کرد: سقف وام های پرداختی برای اشتغال ۳۰ میلیون تومان و برای سایر وام های قرض الحسنه پنج میلیون تومان است.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه افزود: منابع مالی صندوق امداد ولایت برای پرداخت وام به نیازمندان از محل سپرده های خیران نیکوکار و اعتبارات داخلی کمیته امداد تامین می شود.

حسین خدرویسی با اشاره به اینکه از ابتدای فعالیت صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در سال ۹۵ تاکنون دو هزار  نفر از مردم خیر استان در این صندوق سرمایه گذاری کرده اند، افزود: این خیران با هدف دستگیری و پرداخت وام های قرض الحسنه به نیازمندان سپرده های خود را در صندوق به امانت گذاشته اند.

خدرویسی گفت: نیازمندان و مددجویان متقاضی وام می توانند به دفاتر کمیته امداد در شهرستان ها و یا صندوق امداد ولایت مراجعه و در صورت واجد شرایط بودن وام قرض الحسنه دریافت کنند.

 

اخبار مرتبط

نظرات