رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 23 October
  • پنجشنبه 2 شهریور 1396 - 15:59
  • کد خبر : 1518
  • مشاهده : 711 بازدید
  • اقتصادی
  • چاپ خبر : برای رونق اقتصادی باید به بخش خصوصی بها بدهیم
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی :

برای رونق اقتصادی باید به بخش خصوصی بها بدهیم

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی رونق اقتصادی را در گرو توجه به بخش خصوصی دانست و گفت: برای رونق بخشیدن به اقتصاد کشور باید  در آیین نامه ها و تصمیم‌گیری‌ها به بخش خصوصی بهای بیشتری داده شود. به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین ،حمید رضا فولادگر در نشست روسای خانه‌های صنعت، معدن و تجارت […]

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی رونق اقتصادی را در گرو توجه به بخش خصوصی دانست و گفت: برای رونق بخشیدن به اقتصاد کشور باید  در آیین نامه ها و تصمیم‌گیری‌ها به بخش خصوصی بهای بیشتری داده شود.

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین ،حمید رضا فولادگر در نشست روسای خانه‌های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور که در سالن جلسات اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت:ایران از نظر مسائل فنی و مهندسی و نیروی انسانی ماهر و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری وضعیت خوبی دارد و باید به خوبی از آن ها استفاده کرد.

وی با اعلام اینکه اصلاح نظام بانکی در دستور کار مجلس قرار دارد، افزود: نظام بانکداری ما مدلی از بانکداری غربی است و باید اصلاح شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در خصوص مالیات بر ارزش افزوده گفت: نگران روند اصلاح اساسی قانون مالیات بر ارزش افزوده هستیم، باید شرایط به گونه‌ای باشد که اجرای آن الزامی شود.

فولادگر به موانع تولید و فضای کسب و کار اشاره کرد و خاطر نشان کرد:  باید در آیین نامه ها و تصمیم‌گیری ها بیشتر به بخش خصوصی بها بدهیم زیرا رونق اقتصادی کشور در گرو رشد اقتصاد خصوصی است.

وی با تاکید بر اینکه تا محیط کسب و کار ساماندهی نشود انتظار بهبود وضعیت تولید نداشته باشیم، افزود: مهمترین مشکل تولیدکنندگان در چند سال اخیر هزینه های مالی و تسهیلات بانکی است.

وی گفت: در بحث تلاش برای سهولت کسب و کار  با اینکه۴۰رتبه وضعیت ما بالاتر رفته اما بازهم در رتبه۱۲۰جهان قرار داریم که وضعیت خوبی نیست.

این‌نماینده مجلس درجمع بندی صحبت های خود گفت: مقابله با قاچاق، مدیریت واردات و جلوگیری از تقلب را ۳ مسئله مهم برای بهبود وضعیت تولید داخلی عنوان کرد.

خبرنگار: فاطمه روح القدس

اخبار مرتبط

نظرات