رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

به مناسبت حلول ماه ربیع‌الاول و هم‌زمان با آغاز هفته وحدت؛ نمایشگاه آثار نقاشی اعضای برگزیده کانون پرورش فکری استان کرمانشاه در جشنواره‌های بین‌المللی، از روز چهارشنبه ۳۰ مهرماه ۱۳۹۹ و در محل پارک درخشان شهر کرمانشاه برپا می‌شود.  به گزارش میلکان آنلاین ، هم‌زمان با حلول ماه ربیع‌الاول و آغاز هفته وحدت، نمایشگاهی از […]

به مناسبت حلول ماه ربیع‌الاول و هم‌زمان با آغاز هفته وحدت؛ نمایشگاه آثار نقاشی اعضای برگزیده کانون پرورش فکری استان کرمانشاه در جشنواره‌های بین‌المللی، از روز چهارشنبه ۳۰ مهرماه ۱۳۹۹ و در محل پارک درخشان شهر کرمانشاه برپا می‌شود.

 به گزارش میلکان آنلاین ، هم‌زمان با حلول ماه ربیع‌الاول و آغاز هفته وحدت، نمایشگاهی از آثار نقاشی اعضای برگزیده کانون پرورش فکری استان کرمانشاه که در جشنواره‌های بین‌المللی نقاشی حایز رتبه‌های جهانی شده‌اند، برپا می‌شود.

مهناز فتاحی، مدیرکل کانون استان کرمانشاه با اعلام این خبر افزود: طی جلسه‌ای که با مسئولان محترم سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه داشته‌ایم، قرار است که برنامه‌های مشترک و مختلفی را در زمینه‌های فرهنگی و هنری برای کودکان و نوجوانان کرمانشاهی برگزار کنیم.

فتاحی همچنین گفت: یکی از برنامه‌هایی که با همکاری سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه برگزار می‌شود، نمایشگاه نقاشی آثار منتخب اعضای کانون پرورش فکری استان کرمانشاه در جشنواره‌های بین‌المللی است.

مدیرکل کانون استان کرمانشاه افتتاح این نمایشگاه را هم‌زمان با هفته وحدت و آغاز ماه ربیع‌الاول اعلام کرد و افزود: در این نمایشگاه که با عنوان «بار دیگر شهری که دوست می‌داشتم» برگزار می‌شود، نزدیک به سی اثر منتخب اعضای کانون پرورش فکری استان کرمانشاه در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

نمایشگاه نقاشی اعضای برگزیده مسابقه های بین‌المللی، از روز چهارشنبه ۳۰ مهرماه ۱۳۹۹، به مدت یک هفته و در محل سی‌متری دوم، پارک درخشان، فرهنگسرای کوثر آماده بازدید علاقه‌مندان خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظرات