رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت:

اصلاح ۲۳ نقطه پر حادثه/۱۰۱ نقطه حادثه خیزی که روز به روز بیشتر می‌شوند!

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از شناسایی ۱۰۱ نقطه حادثه‌خیز در راه‌های استان خبر داد و گفت: از این تعداد ۶۶ نقطه حادثه‌خیزی بالاتری دارد که در اولویت اصلاح قرار دارند. به گزارش میلکان آنلاین؛ فریبرزکرمی گفت: از حدود هفت سال پیش کار شناسایی نقاط حادثه‌خیز جاده‌های استان آغاز شده اما شروع […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از شناسایی ۱۰۱ نقطه حادثه‌خیز در راه‌های استان خبر داد و گفت: از این تعداد ۶۶ نقطه حادثه‌خیزی بالاتری دارد که در اولویت اصلاح قرار دارند.

به گزارش میلکان آنلاین؛ فریبرزکرمی گفت: از حدود هفت سال پیش کار شناسایی نقاط حادثه‌خیز جاده‌های استان آغاز شده اما شروع اصلاح این نقاط از سال گذشته انجام شده است.

وی افزود: از سال ۹۸ تاکنون ۲۳ نقطه حادثه‌خیز با رفع پیچ خطرناک یا ساخت پل اصلاح شده‌اند.

کرمی بیان داشت: متاسفانه به دلیل ساخت و ساز غیرمجاز در حریم راه‌های استان و ایجاد دسترسی‌های غیر مجاز به راه‌ها نقاط حادثه‌خیز جدیدی رشد می‌کنند.

کرمی افزود، رشد شبانه کسب و کارها در حریم راه‌ها، ایجاد راه‌های دسترسی غیرمجاز و طولانی بودن برخورد انتظامی و قضایی با آنها را اصلی‌ترین عوامل شکل‌گیری معارض توسعه راه‌ها و شکل‌گیری نقاط حادثه‌خیز جدید عنوان کرد.​

اخبار مرتبط

نظرات