رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰
  • السبت ۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 16 October
دادستان کرمانشاه دستور داد:

درب تمام آرامستان های کرمانشاه بسته شود

دادستان کرمانشاه دستور بسته شدن درب تمام آرامستان های کرمانشاه را به دلیل تشدید شیوع بیماری کرونا صادر کرد. به گزارش میلکان آنلاین ؛شهرام کرمی دادستان کرمانشاه با اشاره به گسترده تر شدن شیوع ویروس کرونا در استان، اظهار کرد: متاسفانه علیرغم وجود چنین وضعیتی در استان، شاهد شلوغی و تردد بسیار بالای شهروندان در […]

دادستان کرمانشاه دستور بسته شدن درب تمام آرامستان های کرمانشاه را به دلیل تشدید شیوع بیماری کرونا صادر کرد.

به گزارش میلکان آنلاین ؛شهرام کرمی دادستان کرمانشاه با اشاره به گسترده تر شدن شیوع ویروس کرونا در استان، اظهار کرد: متاسفانه علیرغم وجود چنین وضعیتی در استان، شاهد شلوغی و تردد بسیار بالای شهروندان در آرامستان ها هستیم.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه این شرایط می تواند افزایش آمار مبتلایان و فوتی های این بیماری در استان را به دنبال داشته باشد، براین اساس از امروز (۲۱ مهر) درب تمام آرامستان های کرمانشاه بسته خواهد بود.

دادستان کرمانشاه تاکید کرد: این دستورالعمل شامل آرامستان های تمام شهرستان ها و حتی روستاهای استان هم خواهد بود.

وی اعلام کرد: فرمانداری ها و نیروی انتظامی وظیفه حسن نظارت بر اجرای این دستورالعمل را برعهده خواهند داشت و درصورت کوتاهی به عنوان تخطی در مدیریت با آنها برخورد قطعی انجام می گیرد.

کرمی یادآور شد: درصورتی که خانواده ای هم برگزاری مراسم تدفین دارند، برگزاری این مراسم تنها باید با حضور دو تا چهار نفر از صاحبان مراسم عزا انجام گیرد.

وی تاکید کرد: براین مبنا، برگزاری هر گونه مراسم عزاداری در منازل هم از آنجایی که تهدید کننده سلامت شهروندان است، غیرقانونی بوده و با آن برخورد می کنیم.

اخبار مرتبط

نظرات