رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه به مناسبت روز جهانی نابینایان و عصای سفید پیام تبریکی را صادر کرد.  به گزارش میلکان آنلاین؛ فرحناز محمدی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه به مناسبت روز جهانی نابینایان و عصای سفید پیام تبریکی را صادر کرد. در این پیام آمده است: بیست و چهارم مهرماه تداعی روزی است که روشندلان جهان […]

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه به مناسبت روز جهانی نابینایان و عصای سفید پیام تبریکی را صادر کرد.

 به گزارش میلکان آنلاین؛ فرحناز محمدی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه به مناسبت روز جهانی نابینایان و عصای سفید پیام تبریکی را صادر کرد.

در این پیام آمده است:

بیست و چهارم مهرماه تداعی روزی است که روشندلان جهان طراوت، پویایی و نشاط را به جویبار زندگی فرا می خوانند و با ضمیر روشن خویش تپش قلب زندگی و نبض پویای طبیعت را ترجمه می کنند.

آدمی، رویین تن هم کـه باشد، شیطان می‌تواند چشم هایش را نشانه بگیرد.نهایت کمال انسان در این اسـت کـه از همه چیز جز خدا چشم بپوشد و بر خواسته هایش دیده فرو ببندد. پس چـه جای افسوس و حسرت کـه چشم هـای تـو را به روی دنیا بسته اند؛ تـو بـه پنجره علاقه بیندیش کـه باز اسـت و چراغ رابطه کـه روشن است..

اینجانب فرا رسیدن روز جهانی عصای سفید را خدمت تمامی روشندلان و روشن ضمیران عزیز کشور به ویژه روشندلان فعال و پویای استان کرمانشاه تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند سبحان برای همه این عزیزان سلامتی، بهروزی و توفیقات واسعه الهی در ظل عنایات خاص حضرت ولی ا…الاعظم (عج) مسئلت می‌نمایم.

دکتر فرحناز محمدی

اخبار مرتبط

نظرات