رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰
  • السبت ۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 16 October

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کرمانشاه گفت با توجه به محدودیت اعتبار اقدامات صورت گرفته در حوزه اورامانات شامل: لکه گیری، روکش آسفالت، ایمن سازی محور، رفع نقاط پر تصادف و… می باشد که در صورت تامین اعتبار مورد نیاز اقدامات دیگری نیز در این حوزه انجام می شود. به گزارش […]

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کرمانشاه گفت با توجه به محدودیت اعتبار اقدامات صورت گرفته در حوزه اورامانات شامل: لکه گیری، روکش آسفالت، ایمن سازی محور، رفع نقاط پر تصادف و… می باشد که در صورت تامین اعتبار مورد نیاز اقدامات دیگری نیز در این حوزه انجام می شود.

به گزارش میلکان آنلاین؛ فریبرز کرمی گفت: برای لکه گیری، روکش و اصلاح کلی رویه محور مواصلاتی اورامانات بودجه ای حدود ۶۳۵ میلیارد ریال مورد نیاز است.
وی در ادامه افزود: احیا خط کشی، نصب حفاظ،نصب نیوجرسی و گاردریل در محور های شهرستان های اورامانات  انجام شده و جهت تکمیل ایمن‌سازی نیاز به اجرای شیار لرزاننده، حفاظ ،نصب تابلو و نیوجرسی می باشد که این امر بودجه ای ۶۰میلیارد ریالی نیاز دارد.
وی در پایان افزود: با توجه به محدودیت های شدید اعتبارات ملی در صورت گشایش منابع اعتباری جدید مساعدت لازم به منظور نگهداری و روکش آسفالت در محورهای شهرستان های روانسر، جوانرود، پاوه، ثلاث باباجانی انجام خواهد شد.​

اخبار مرتبط

نظرات