رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

در پی فراگیری موج سوم بیماری کرونا درب های مزار شهدا و بهشت زهرای کرمانشاه بسته شد. به گزارش میلکان آنلاین؛ در پی تشدید شیوع بیماری کرونا در موج سوم و ورود کرمانشاه به وضعیت قرمز درب های مزار شهدا و بهشت زهرای کرمانشاه تا اطلاع ثانوی بسته شد. حجت الاسلام احمد شیرین سخن در […]

در پی فراگیری موج سوم بیماری کرونا درب های مزار شهدا و بهشت زهرای کرمانشاه بسته شد.

به گزارش میلکان آنلاین؛ در پی تشدید شیوع بیماری کرونا در موج سوم و ورود کرمانشاه به وضعیت قرمز درب های مزار شهدا و بهشت زهرای کرمانشاه تا اطلاع ثانوی بسته شد.

حجت الاسلام احمد شیرین سخن در خصوص اظهار داشت: با تصمیم های اتخاذ شده در این مورد و احتمال شیوع بیشتر  بیماری کرونا برای سلامت شهروندان و مراجعین به مزار شهدا تصمیمی اتخاذ شد که درب های آرامستان کرمانشاه بسته شود و ورود به آرامستان برای تدفین اموات باید با خد اقل نفرات صورت گیرد.

رئیس سازمان آرامستان های شهرداری کرمانشاه افزود: در این مرحله از شیوع بیماری برگزاری مراسمات هفته، چهلم، سالگرد و دیگر مراسمات سر مزار فوتشدگان ممنوع است و در صورت مشاهده تخطی کنندگان به مراجع قضایی معرفی می شوند.

وی بیان داشت: تمامی درب های خودرویی آرامستان که شامل ۷ درب وردود خودرویی است تا فروکش کردن موج سوم شیوع بیماری کوید ۱۹ بسته است و ورود هرگونه خودرو به غیر از خودروی آمبولانس حمل متوفی به آرامستان ها ممنوع است.

اخبار مرتبط

نظرات